2733
2734
عنوان

چالش لاغری (بامداد خمار) دوره دوم 💪

| مشاهده متن کامل بحث + 566777 بازدید | 69449 پست
اگه این هفته کم نکرده باشم علتش چی میتونه باشه دیروز ۵۱۱ تا هم باورزش سوزوندم

اگه رعایت کرده باشی کم میکنی گلم.

اگرم کم نکنی ادامه بدی هفته بعدش حتما کم میکنی

پیش ب سوی لاغری واندام زیبااااااااا😍😍من رژیم رو شروع کردممم..خواست توانستن است💪💪💪💪😇😇😇

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بجه ها من‌کالری مجازم رو میخورم  مثلا مثل دیروز تو کالریم بستنی کیم خوردم ۱۵۵ کالری داشت برا ...

بهتره حداکثر تا ۱۰ شب کالریتو ببندی

بعدم اینکه بال کالریش بالاس 

2731
بجه ها من‌کالری مجازم رو میخورم  مثلا مثل دیروز تو کالریم بستنی کیم خوردم ۱۵۵ کالری داشت برا ...

نه ولي بعد از ٩-١٠ شب اينا رو نخور فقط نهايتا يه ليوان شير

چاق نميشي اما نميزاره چربي شكمت آب شه

2740

بامداد جون گفتن تا ۸و نیم کالریتونو ببندید من همیشه این ساعت به بعد هیچی نمیخورم فقط آب 

ساعت غذا خوردن خیلی مهمه 

حالا یه بار طوری نیست ولی خب هرشب بخوای اینجوری باشه 🙄😑😐

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم

بچه واسه صبحونه فقط 260 تا خوردم😢نکه خیلی خورده باشما غذاهایی که خوردم کالریش بالا بود😢

4 تا کف دست نون محلی که کالریش بیشتر از نونای دیگست 100 کالری زدم😢😆

یه سهم پنیر خامه ای که روش زده 78 من 100 کالری زدم😢😆

با چایی و 3 تا خرما😢 😆

تا شب چی بخورم؟😆

واسه ظهر فقط سالاد میخورم

میان وعده طالبی 

مابقیش واسه شب😆

شب خیلی مهمه خیلی 😆

اگه رعایت کرده باشی کم میکنی گلم. اگرم کم نکنی ادامه بدی هفته بعدش حتما کم میکنی

😢😢😢😢😢😢به جون خودم رعایت کردم تازه بخاطر اون ماکارونی یکشنبه پیش چند روز خودمو تنبیه ام کردم 

فقط ورزشام هر روزه نیست

وزن قبلی ۷۱😤 و وزن فعلی۵۹/۵۰۰ 🤔وزن هدف ۵۷😊

سحر جون 4 تا تکه مرغ کبابی خوردی با یقلوب نوشابه بعد ترسیدی میوه های دیگه رو بخوری؟ 😆هنوزم کالری داشتی؟😦

فدات شم چجور حساب کردی ؟😁

2706