2737
2734
عنوان

چالش لاغری (بامداد خمار) دوره دوم 💪

| مشاهده متن کامل بحث + 566781 بازدید | 69449 پست
آره امضاتو دیدم پرسیدم.خدا کنه منم ب وزن اولیه خودم برسم الان ۸۶ کیلوام.قدم ۱۶۰

حتما میتونی 💗

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چقدر ورزش میکنی؟ من یک درصدم وقت ورزش ندارم دوتا بچه خیلی شلوغ دارم نمیشه هیچ جوری ورزش کنم بنظرت ...

من اوایل رژیم یکروز در میون ولی ماه آخر هر روز تی آر ایکس و بدن سازی به اضافه نیم ساعت تردمیل ولی الان چون وقت ندارم همون یکروز در میون میرم باشگاه ولی خیلی از بچه ها توخونه ورزش میکردن و نتیجه هم گرفتن 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 

سلام منم هستم شش ماهه سزارین شدم وزنم 70 و قدم 157 میخوام بشم پنجاه ان شاء الله 

‏ناموساً چطوری ساکن اروپایید بعد عزاداری ‌هم میکنید؟ ما از پارسال که واسه خونمون توالت فرنگی نصب کردیم آتئیست شدیم:)😂اسمم زهراس 😊
چقدر ورزش میکنی؟ من یک درصدم وقت ورزش ندارم دوتا بچه خیلی شلوغ دارم نمیشه هیچ جوری ورزش کنم بنظرت ...

عزیزم با کالری شماری درست و یکم تحرک راحت ماهی 4 کیلو کاهش داری ورزش سخت بیشتر برای کاهش سایز و فرم دهی هست با همون ورزش،سبک مطمعن باش خوب کم میشی 

سلام منم هستم شش ماهه سزارین شدم وزنم 70 و قدم 157 میخوام بشم پنجاه ان شاء الله 

سلام عزیزم خوش اومدی 💗

2740

بعد از نصب کرفس این صفحه براتون میاد بزنید روی افزودن غذا

عزیزم من کرفس رو نصب کردم با توجه به قد و وزنم برام زده ۲۳۰۰ کالری. یعنی من در روز میتونم تا ۲۳۰۰ کا ...

اون واسه تثبیت نگه داشتن وزن الانته باید کمتر بخوری 

‏ناموساً چطوری ساکن اروپایید بعد عزاداری ‌هم میکنید؟ ما از پارسال که واسه خونمون توالت فرنگی نصب کردیم آتئیست شدیم:)😂اسمم زهراس 😊

این صفحه میاد هم میتونید از تو دسته بندی ها انتخاب کنید هم میتونید بزنید رو زره بین و غذا رو به صورت دستی وارد کنید 

مثلا من نان لواش رو انتخاب کردم مقدار رو با توجه به گرم یا کف دست انتخاب کنید بعد دکمه ثبت رو بزنید

و در آخر به صفحه اصلی بر گردید کالری رو براتون ثبت کرده 

2706