2733
2734

با ای یو ای تعیین جنسیت ممکن نیست

فقط ای وی اف این امکان رو داره و هزینشو ۲ برابر میکنه

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

من سه دوره هست دارو مصرف میکنم واسه آی بو آی ولی دو دفعه قبل اتفاق هایی افتاد که نشه انجام بدیم 

این دفعه هم رفتم سونو فولیکول دارم ولی اگه مثل ماه قبل تخمک گذاریم روز ۱۲ باشه می افته روز جمعه 

حالا نمیدونم منتظر ماه بعد باشم یا خودمون اقدام کنیم؟

دو دلم کمکم کنین

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ربطی به موافقت یا مخالفت ما نداره

بستگی به شرایط شخصی که میخاد انجام بده هست

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
2742
با ای یو ای تعیین جنسیت ممکن نیست فقط ای وی اف این امکان رو داره و هزینشو ۲ برابر میکنه

بنظرتون چنددرصد احتمال داره جواب بده

در انتظار مادر شدن... بالاخره مادر شدم.خداروشکر😍
ربطی به موافقت یا مخالفت ما نداره بستگی به شرایط شخصی که میخاد انجام بده هست

دو دلم نمیتونم تصمیم بگیرم 

بنظرتون چنددرصد احتمال داره جواب بده

ای وی اف درصد موفقیتش ۳۰ تا ۳۵ درصده

با ای یو ای تعیین جنسیت ممکن نیست فقط ای وی اف این امکان رو داره و هزینشو ۲ برابر میکنه

اما من واسه رژیم که رفتم آی یو ای رو پیشنهاد داد 

گفت اسپرم های پسر رو جدا میکنن و تزریق میکنن 

2740
دو دلم نمیتونم تصمیم بگیرم 

ببین دکترت چی میگه

اما من واسه رژیم که رفتم آی یو ای رو پیشنهاد داد  گفت اسپرم های پسر رو جدا میکنن و تزریق میکنن ...

فکر نکنم واقعیت باشه

اون ماله ای وی افه

شما توی اطرافتان کسی رو سراغ دارین که انجام داده باشه؟

شما جای من بودین چیکار میکردین؟

یه دختر دارم و میخوام دومی هم اگه خدا خواست پسر بشه بخاطر ناراحتی قلبی هم نمیتونم سومی رو بیارم 

واسه همین واقعا تصمیم گرفتن سخته واسم

چرا عزیزم دارن انجام می دن ۱۲۰۰ هم هزینشه

خدایا فقط ازت می خوام محمدصادق❤️ و محمد علیمو ❤️سالم بذاری تو بغلم🌹
شما جای من بودین چیکار میکردین؟ یه دختر دارم و میخوام دومی هم اگه خدا خواست پسر بشه بخاطر ناراحتی ق ...

خوب کاری میکنی. راههایی مثل تغذیه خیلی درصد موفقیتش پایینه

ولی اگه خدایی نکرده دفه اول نشد اصلا ناامید نشو. ماههای بعدیش حتما برو تا بگیره

2706