هشت ماهه فارغ التحصیل شدم
دانشگاه دولتی با غذای دانشگاه .
ماهی ۴, ۵ تومن
خرج شارژ ژتون ( ژتون بود دیگه؟ ۸ ماه نرفتم یادم رفته اسمشو 😂😑) که ۶۰۰, ۷۰۰ میشد ، ماهی یه تومنم میوه و مغزیجات میخریدم , دو سه تومن هم پول وسایل دانشگاه چون رشته م فنی بود ولی واسه پایان نامه یه ده تومنی خرج کردم