2737
2734
عنوان

بهترین پیش دبستانی در اصفهان

| مشاهده متن کامل بحث + 41573 بازدید | 39 پست

معرفی یکی از بهترین پیش دبستانی ها در اصفهان

مهد کودک و پیش دبستانی دانشگاه کوچک با مدیریت خانم مریم خالقی با بیش از ده سال سابقه مدیریت در زمینه ی استعداد یابی کودکان با مدرک فوق لیسانس مشاوره و همچنین داشتن چندین مقاله ی داخلی و خارجی در سال 1393 زیر نظر اداره ی کل بهزیستی استان اصفهان تاسیس گردید. مجموعه دانشگاه کوچک با دارا بودن محیطی شاد وعلمی با استفاده از پژوهش های روان شناسی و مشاوره جهت پرورش کودک بر اساس تقویت هوش های نه گانه(هوش کلامی، هوش منطقی ریاضی، هوش مربوط به امور فضایی و ذهنی، هوش موسیقیایی، هوش درونگرا، هوش میان فردی، هوش طبیعت گرا، هوش هستی گرا، هوش جسمی حرکتی) در خدمت شما عزیزان می باشد.خدمات مجموعه بدین صورت است:

• پذیرش مجموعه از 3 تا 6 سال
  • حضور مشاور در مجموعه
  • برگزاری جلسه های مشاوره ماهانه با خانواده ها
  • برگزاری کارگاه های روانشناسی درباره مشکلات کودکان و ارائه راهکارها
  • حضور کاردرمانی در مجموعه جهت برطرف کردن مشکلات کودکان و ارجاع به منظور رفع مشکل
  • دارای دوربین مدار بسته در همه فضای سالن و کلاس ها
  • مجهز به سیستم data show
  • برگزاری کلاس های آمادگی برای آزمون های ورودی مدارس و تضمین صد در صد قبولی در این مدارس
  • بررسی سلامت کودکان توسط چشم پزشک و دندانپزشک و ارجاع به متخصص مربوطه
  • دارای سرویس رفت و برگشت

کلاسهای فوق برنامه مجموعه شامل موارد زیر است:

• برگزاری کلاس زبان توسط مربیان متخصص
  • کلاس های شاهنامه خوانی و داستان های کلیله و دمنه
  • آموزش قرآن به صورت شعر، داستان، مفاهیم
  • آموزش مفاهیم اجتماعی و اخلاق شهروندی و آموزش مهارت های زندگی
  • آموزش کودک خلاق
  • برگزاری کارگاه های آشپزی با استفاده از مواد سالم و مقوی تحت نظر متخصص تغذیه
  • برگزاری کلاس های تخصصی موسیقی کودکان توسط اساتید مجرب
  • برگزاری کارگاه های مشاغل جهت آشنایی کودکان با مشاغل و ابزارها
  • پرورش خلاقیت کودک با استفاده از تکنیک های اریگامی، مواد بازیافت، جورچین، لگو، خمیر بازی، سفالگری، رباتیک، بازی های فکری
  • برگزاری کارگاه های نمایشی تئاتر کودکانه
  • برگزاری کلاس های ورزشی ژیمناستیک، بازی های محلی در جهت افزایش دقت و تمرکز و تقویت عضلانی کودکان
  • همگام با جدیدترین متد آموزشی دنیا و رویکرد آموزشی ماریا مونته سوری به همراه تمامی وسایل مربوط به آموزش های مونته سوری

هدف این مجموعه پرورش کودکانی شاد با هویت تحصیلی موفق است

نکته ی بسیار مهمی که باید بدان توجه داشت،در واقع بزرگترین مشکلی است که امروزه معلمان در مقاطع تحصیلی دبستان با آن روبرو میشوند یعنی اختلال در دقت و تمرکز و همچنین اختلال در یادگیری میباشد. بطور مثال در هنگام املا نویسی کودک کلمه جا میاندازد و یا برعکس نویسی دارد و یا نقطه جا میگذارد و... در اکثر مواقعی که کودکان دبستان این مجموعه مفتخر است که میتواند در دوران پیش دبستان با تقویت مهارت های پیش نیاز از اینگونه مشکلات در مقطع دبستان پیشگیری کند و باعث شکل گیری یک کودک با هویت موفق تحصیلی شود.

آدرس سایت پیش دبستانی دانشگاه کوچک
ثبت نام اینترنتی کلاس های آنلاین 
آدرس اینستاگرام پیش دبستانی دانشگاه کوچک
آدرس آپارات پیش دبستانی دانشگاه کوچک 

https://www.aparat.com/m_daneshgah

نام مدیر                      خانم مریم خالقی

سال تاسیس                1393

مجوزاداره کل               بهزیستی استان اصفهان

ساعت کاری                 7:00 تا 17:00
شماره های تماس         03132205102
                                 09396516608
آدرس پیش دبستانی     اصفهان، خیابان شمس آبادی، جنب بیمارستان سینا، کوچه 35، مهد کودک و پیش دبستانی دانشگاه کوچک

بهترین پیش دبستانی در اصفهان کجاست؟

سلام خدمت همشهریان اصفهانی

به مادران سختگیری که دوست دارند کودک در محیطی امن بهترین آموزش ها و بهترین بازی ها را داشته باشد پیش دبستانی دانشگاه کوچک را توصیه میکنم.من خودم مادر سخت گیری بودم و با وسواس تمام این مجموعه را انتخاب کردم و از این انتخابم خیلی خوشحالم زیرا کودکم از لحاظ آموزشی و اجتماعی رشد و پیشرفت چشم گیری داشته و حتی در کلاس آشپزکوچولو، آشپزی یاد گرفت و علاقه مند به آشپزی شده و در منزل هم به من خیلی کمک می کند.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام

کودک من از سه سالگی در مهد و پیش دبستانی دانشگاه کوچک بود وهر سال متوجه تفاوت این مجموعه با مجموعه های دیگر می شدم که از لحاظ بار اطلاعاتی، مربیان کاملا اگاه در زمینه اموزشی و تربیتی دارد. در این مجموعه به کودکان عزت نفس داده می شود و آگاهی و دانستنی های کودکان را در زمینه های مختلف اموزشی و مهارتی و تربیتی افزایش می دهند.

با سلام، دانشگاه کوچک بر اساس هوش های هشتگانه به کودکان اموزش میدهد که اینگونه هم باعث یادگیری بهتر کودکان میشود هم استعداد کودکان در زمینه های مختلف شناسایی میشود علاوه بر ان نحوه صمیمیت و رفتاری که کادر مجموعه با کودکان دارند بسیار شایسته است و محیطی تمیز و امن همراه با شادی و بازی در اختیار کودکان قرار داده که به دلیل اموزش های قوی که دارد درصد قبولی کودکان در مدارس برند بسیار بالاست.

2731
2740
بهترین پیش دبستانی نوید صدرا تو خیابان بیسیم هست؟

سلام، اتفاقا سال گذشته خواهرم برای پسرش دنبال پیش دبستانی خوب بود که 

نوید صدرا

دانشگاه کوچک

دنیای اندیشه 

را معرفی کرده بودند و در نهایت خواهرم با پرس و جو پیش دبستانی دانشگاه کوچک رو انتخاب کرد و تا به حال خیلی راضیه هم از لحاظ کادر و پرسنل مجموعه و هم از لحاظ آموزشی