2737
2739
عنوان

بهترین پیش دبستانی در اصفهان

41313 بازدید | 39 پست

موسسه خلاقیت و پژوهش کودک و نوجوان دنیای نوابغ

1- بیش از هفت سال تجربه در زمینه استعداد یابی و خلاقیت با به کار گیری جدیدترین تکنیک های پژوهشی ، استعدادیابی و استعداد پروری با روش های به روز دنیا نظیر مونته سوری و........

2-بهترین جایگزین مهد و پیش دبستانی برای برای کودکان 3تا 6ساله

3-برگزاری انواع تست های هوش / استعدادیابی / خلاقیت برای تمامی گروه های سنی

4-پذیرش صبح و عصر در تمامی فصول

5-زیر نظر آژانس جهانی استعداد یابی WTA

6-آموزش برنامه نویسی  کامپیوتری برای کودکان /ربــاتـیـک/آزمــایـشگـاه/خلــاقیـت/نـجــوم/اوریـگـــامــی/ایــروبیـک/شـطـرنـج/مـوسیقـی/زبان انگلیسی و فرانسه/تئاتر/نقاشی خلاق/عکاسی/کـلـوپ بـازی و...

7-قبولی صدر صد در آزمون های ورودی مدارس مطرح شهر اصفهان مثل(امام صادق، سادات ، زکریا، محمد باقر، معصوم، امام علی، ولایت و غیره)

9--بهترین کانال قصه گویی در کشور

10-ایجادو تشکیل " خیر کوچولو " اولین خیریه ای در کشور  هست که اعضای آن را کودکان 3 تا 6 سال تشکیل می دهند

11- برگزاری کلاسهای گروه سنی 3-15 سال کلاس های ویژه استعدادیابی ، خلاقیت ، پژوهش در تابستان :اریگامی ، ایروبیک ، رباتیک ، فبک ، تکنولوژی فکر ، برنامه نویسی  کامپیوتری برای کودکان، تئاتر  ، حرکات موزون ، چرتکه ، سازه های ماکارونی ، شطرنج ، صنایع دستی ، عکاسی  ، موسیقی ، نقاشی ، نجوم ،  خلاقیت ، آشپزی ساده ، دوخت ساده ، کاردستی با اشیائ دور ریختنی

آدرس: اصفهان – فرایبورگ – کوچه ۲۲ – پلاک ۱۸
info@navabegh.org
شماره تلفن: ۰۹۱۳۹۱۹۶۴۰۰ -۰۳۱۳۶۶۸۲۳۸۳-۰۳۱۳۶۶۸۲۳۸۴
وب سایت  http://navabegh.org 

کانال روابط عمومی موسسه خلاقیت و پژوهش دنیای نوابغ:
https://t.me/mnavabegh
کانال قصه گویی خاله ریزه ( دنیای نوابغ ) :
https://t.me/ghesehnavabegh
تیزر موسسه خلاقیت و پژوهش دنیای نوابغ :
http://www.aparat.com/v/aMh0U

کلمات کلیدی: بهترین مهدکودک ،بهترین مهدکودک اصفهان، بهترین مهدکودک در اصفهان، بهترین موسسه مطالعه پژوهش خلاقیت کودک ،بهترین جایگزین مهدکودک در تمامی فصول ،مهد کودک دنیای نوابغ اصفهان، مهد کودک خوب در اصفهان، مهد کودک اصفهان، لیست پیش دبستانی های استان اصفهان،بهترین مهدکودک در شیخ صدوق،بهترین مهدکودک در فرایبورگ

بهترین مهدکودک در مردآویج، بهترین پیش دبستانی اصفهان، بهترین پیش دبستانی  در اصفهان
،

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738

پیش دبستان استعدادسبز خیابان علامه خیلی خیلی سختگیرند و اصلا محیط جذابی برای بچه ها نیست و بچه ها اضطرابی میشند.بچه یکی از اشنایان ما الان اول دبستان هستش هنوز به خاطر سال قبل اضطراب داره .هر سال هم مربی رو عوض میکنند فقط اسم در کرده .اخه این همه حکومت اون هم برای پیش دبستان نمیخواد.چند بار هم تو اموزش و پرورش شکایت داشته

مدیر استعداد سبز خیابان علامه اصلا کارامد نیست.بیشتر کارها رو معاون میکنه و مدیر با مادرا صحبت نمیکنه خیلی معروره فکر میکنه رییس دانشگاه هستش.اما پیش دبستان های دیگه مدیرین خیلی راحت در دسترس هستش

پیش دبستانی نواندیشان خلاق تو خیابان هشت بهشت غربی  بچه من امسال اینجا بود خیلی عالی بود هم از ...

در محوطه شیخ طوسی و پروین...پیش دبستانی انیل توی خیابون شهید اول نرسیده به شیخ طوسی خیلی عالیه ۰۹۱۳۳۶۵ ۱۰۹۹ اینم شماره اشونه

خیلی خیلی تمیز و با اخلاق اند

من خیلی راضی ام

پیش دبستانی نواندیشان خلاق تو خیابان هشت بهشت غربی  بچه من امسال اینجا بود خیلی عالی بود هم از ...

من خودم توی هشت بهشتم ولی واسه دخترم سرویس گرفتم و پیش دبستانی انیل توی  شیخ طوسی خیابان شهید اول بردمش چون بوق العاده تمیز بود مدیر باشخصیتی داشت و کادر خیلی حرفه ای

اینم شمارشونه ۹۱۳۳۶۵۱۰۹۹ 

راستش من خودم خیلی پیش دبستانی های مختلف رفتم و مجلات و تحقیقای زیادی کردم 

من خیلی جاها رفتم از بالاشهر تا پایین شهر

تا اینکه رفتم خونه داییم تو مسیر برگشت پیش دبستانی انیل رو دیدم

بسیار بسیار تمیز .....‌مدیر فوق العاده خوش اخلاق و جوان که خودشون روانشناسی خوندن و زیر نظر اموزش و پرورش بود

فضای فوق العاده دوستانه...انقدر مهربون بودن و هزینه اشون نسبت به همه جا مناسب که من واسه دخترم سرویس گرفتم و وهمونجا قطعی ثبت نامش کردم

خیابون شیخ طوسی شرقی خیابون شهید اول پلاک ۱۵۹

۰۹۱۳۳۶۵۱۰۹۹

اینم ادرس و تلفنشون 

مامانای عزیز من طی تجربه ای که داشتم پیش دبستانی نواندیشان خلاق واقعا افتضاحه از مدیریتش که هیچ تجربه ای نداره بگیر تا مربی هایی که میزارن شاید یکی دو نفرشون بد نباشن ولی بقیه اصلا هیچ تجربه وسوادی ندارن واقعا بچه اونجا نابود میشه از بس بی مسولیتی تو همه چیز موج میزنه فقط و فقط اول کار تا میتونن دروغ میگن 

2706