2737
2734
عنوان

بهترین پیش دبستانی در اصفهان

| مشاهده متن کامل بحث + 41573 بازدید | 39 پست
بهترین پیش دبستانی نوید صدرا تو خیابان بیسیم هست؟

مهد کودک و پیش دبستانی نوید صدرا که تو خیابان بزرگمهر، چهارراه دوم بی سیم غربی است خیلی خوبه، خود من شاغلم وفرزندم را اونجا بردم. خانم محوری مدیر اونجا هستند که کلاسهای فوق برنامه خوبی مثل موسیقی و زبان و آی مث و... را هم در طول سال برگزار می کنند. هر روز هم گزارش روزانه بچه ها را توی سایتشون می گذارند.

اصفهان - خیابان بزرگمهر - خیابان بیسیم غربی - چهارراه دوم

سلام ازمامانا كسي هست كه دخترشو گذاشته باشه پيش دبستاني نوانديشان خلاق دراصفهان لطفا نظراتتون بگيد؟

خیلی خیلی افتضاحه باور کنید اصلا هیچ تعهد و هیچ مسئولیت و اینکه اصلا یه درصد بچه شما یه نکته خوب اموزش بدهند وجود ندارد در کنار سردی و بی احساسی خانم جبارزادگان مدیرشون تا مربی های مبتدی و بی سواد اصلا هیچ شور و نشاطی برای بچه نداره من که پشیمون شدم 😯😯😯😯

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا پس چرا من تعریفسو شنیدم یکی از گزینه هام بود

تعریف چی را شنیدید 

من که اصلا راضی نیستم من با اینکه اینهمه تحقیق کردم متاسفانه فقط فریب حرفهای اول کارشون را خوردم الانم واقعا پشیمونم هم من هم خیلی مامانای دیگه که باهاشون در ارتباطم 

تعریف چی را شنیدید  من که اصلا راضی نیستم من با اینکه اینهمه تحقیق کردم متاسفانه فقط فریب حرفه ...

آآآي گفتييييييييي منم پيش ١ نوشتم اونجا پارسال مثل چي پشيمون شدم ، خدا وكيلي كي به اينا مجوز ميده؟! چرا هرچي دروغه اينقدر راحت تحويل ميدن ، اصلا اين خانم چيكاره بوده قبلا كه مسئوليت اين همه بچه را دادن به ادمي كه اينقدر بي تجربه هست ، تازه جالبي ميدونين كجاست امسال شده دبستان يعني جكه ساااااااااال بود خدا نگذره از اونايي كه واسه منافع خودشون به هر كي ميرسن مجوز ميدن 

2728
تعریف چی را شنیدید  من که اصلا راضی نیستم من با اینکه اینهمه تحقیق کردم متاسفانه فقط فریب حرفه ...

فقط كارش اينه راه بيوفته تو شهر ببينه مدارس ديگه چيكار ميكنن اينم تو ظاهر كپي كنه حالا بهش بگو يكي اينا كه ميگي يعني چي روز اول اينقدر واسه من قصه سرهم كرد كه ما مربيمون فلانه خودمون بهمانيم هيچ كااااااااري بلد نيستن نه خودش نه مربياش

در محوطه شیخ طوسی و پروین...پیش دبستانی انیل توی خیابون شهید اول نرسیده به شیخ طوسی خیلی عالیه ۰۹۱۳۳ ...

ببخشید اسمشو درست میگید شما؟ من هر چی تو اینترنت سرچ میکنم این اسمو نمیاره میزنه انیا

بهترین پیش دبستانی نوید صدرا تو خیابان بیسیم هست؟

بله، خیلی پیش دبستانی خوب ای در اصفهان است و در ایام کرونا،  آموزش های مجازی و آنلاین کاملی برای همه بچه های مهد برگزار کرد.

2740

بهترین و عالی ترین پیش دبستانیه واقعا . توی این وضعیت کرونا از اموزش انلاینشون واقعا لذت بردیم .با اینکه محیط کوچیکیه و خیلی هم اسباب بازیه جدید برای بچه ها نداره ولی از بس با بچه ها بازی میکنند و محیط شاد اموزشی دارند ادم کیف میکنه

زنداداش منم خیلی حساس بود.

پسرش را برای پیش یک برد یه پیش دبستانی معروف که اصلا راضی نبود.

بعدش برای پیش دو بردش پیش دبستانی آدم برفی.

خیلی راضی بود.

مربی ها و مدیرش خیلی دلسوز و پیگیر وضعیت بچه ها بودند و خیلی بچه ی داداشم پیشرفت داشت.

این مراکزی که معروف میشند دیگه خرشون از پل گذشته، و اسم در کردند.