2733
2739
عنوان

در مورد مراحل ivf بیمارستان شریعتی خبر دارید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 32749 بازدید | 1207 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فقط یکم استرس دارم چون با شوهرم دعوا کردم

ای بابا چرا؟!!! 

چی شده دوباره 

ببین خداییییش اول باید فکر شوهرت رو درست کنی بعد به فکر بچه باشی 

این راه و بارداری انقدر بالا و پایین داره که شوهرت اگه همراهت نباشه داغون میشی

2728
ای بابا چرا؟!!!  چی شده دوباره  ببین خداییییش اول باید فکر شوهرت رو درست کنی بعد به فکر ...

جدیدا خیلی بد شده

همش میگه برو 

همش بیرونم میکنه

الانم دیروز از خونه بیرونم کرد

موندم چیکار کنم

این چه حکمتیه

الان اینطوری باید میشد

2740
گلم شما بیمارستان شریعی ای وی اف کردی ؟باردار شدی ؟

نه عزیزم آرش باردار شدم 

شریعتی رفتم اما خیلی طولانی میشد هی گفتن فلان کار و برو و بیا رفتم آرش دیدم سریع جواب میدن و خداروشکر همون آی وی اف اول جواب گرفتم و الانم دخترم ۲ ماهشه 😊

نه عزیزم آرش باردار شدم  شریعتی رفتم اما خیلی طولانی میشد هی گفتن فلان کار و برو و بیا رفتم آر ...

وای عزیز دلم تبریک میگم چقدر هزینش شد دعا کن برای من میشه کامل بگید چقدر شد چقد طول داد تا مرحله پانکچر رفتی ؟هایپر نشدی ؟ عذر میخام ایقدر سوال کردم 

جدیدا خیلی بد شده همش میگه برو  همش بیرونم میکنه الانم دیروز از خونه بیرونم کرد موندم چیکار ...

جدی میگی؟!!!!!! 

من نمیفهمم این چه رفتاریه یعنی چی بیرونت کرده!!!! 

در جریان هست بتات مثبت شده بهش بگو بتام مثبت شده دکتر گفته استرس اصلا خوب نیست برام 

چرا با این شرایط همسرت دنبال بچه دار شدن بودی آخه دختر؟

به خدا اومدن بچه تازه شروع یه سری مشکلاته 

دوستم بعد ۲سال این دکتر و اون دکتر بچه دار شد یک سال بعد طلاق گرفت!!! باید اول شوهرت اخلاقش رو تغییر بده 

حالا آرامش داشته باش و استراحت کن ان شاالله که هر چی خیر و صلاحت هست پیش بیاد و اتفاقی هم برای بچه نمیوفته 

وای عزیز دلم تبریک میگم چقدر هزینش شد دعا کن برای من میشه کامل بگید چقدر شد چقد طول داد تا مرحله پان ...

آره عزیز دلم چرا نشه 

من پارسال تیر رفتم آرش و شهریور سبکل آی وی اف برام شروع شد و آخر مهرم جواب مثبت توی دستم بود 

روز ۳ سیکل سونو شدم و یک سری دارو و آمپول دادن که از خود داروخانه ی نزدیکش گرفتم بعد ۷ روز یه سونوی مجدد و ادامه ی آمپول و روز ۱۴ پاکنچر که کلا ۳ ساعت بیمارستان بودم و بعد رفتم خونه 

هایپر نشدم و ۳ روز بعد انتقال دادم و ۱۰ روز بعدشم آزمایش دادم

وای عزیز دلم تبریک میگم چقدر هزینش شد دعا کن برای من میشه کامل بگید چقدر شد چقد طول داد تا مرحله پان ...

هزینه ی پارسال حدود ۳ و نیم تازه آمپولام آزاد بود و خودش ۱ و خرده ای شد ولی با دفترچه خیلی کمتر می شد

هزینه ی پارسال حدود ۳ و نیم تازه آمپولام آزاد بود و خودش ۱ و خرده ای شد ولی با دفترچه خیلی کمتر می ش ...

اها انشالله عروسش کنی دلت خوش باشه مرسی ک جواب دادی من استان بوشهرم شاید بیام ارش بهم خیلی امید دادی اینترنت بزنم تلفن ادرس بیمارستان دستم میاد؟