2737
2739

دوستان اگر کسی توی بیمارستان شریعتی  ivf کرده یا چیزی میدونه لطفا یه سری اطلاعت بده.  استرس دارم یه عالمه نمی دونم دارم کار درستی می کنم میرم به بیمارستان دولتی برای این کار یا نه!!!     1 و نیم سال میشه که باردار نمیشم به خاطر کم تحرکی شوهرم  خودم مشکل خاصی ندارم . می خوام زودتر آی وی اف کنم شاید جواب گرفتم     بیمارستان شریعتی وقت گرفتم اما موندم برم یا نه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم یکسالو نیم باردار نشدم دکترم گفت برو شریعتی میگفت متخصص های خوبی داره ولی منم فعلا نتونستم خودمو راضی کنم وبرم

همه راهها گشوده است...معجزه از پس معجزه باز نمی ایستد ازآسمان برسرم خیروثروت میبارد...خدایا سپاسگزارم

راستش کیمیا جان من رویان و ... مراجعه نکردم اما یکی از دوستانم که رفته بود می گفت رویان، هم شلوغ تر بود هم خیلی هزینه بر تر. رویان گفته 15 تومن اما شریعتی 3 تا 4 میلیون. راستش خیلی هم راحت اینترنتی وقت گرفتم و رفتم. منم موندم نمیدونم اصلا ivf کار درستی هست یا نه!!! 

راستش کیمیا جان من رویان و ... مراجعه نکردم اما یکی از دوستانم که رفته بود می گفت رویان، هم شلوغ تر ...

بیمارستان طالقانی هم با 85 درصد تخفیف انجام میدن. برا کسایی که فرزند اولشون. 

2740

دوستان سلام کجا هزینه کمتر و نتیجه قابل قبول داره بمنم بگید

صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت

خواهشا نتیجه رو اینجا بگید همتون

امیدوارم نتیجه بگیرید بچه ها

صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت
دوستان سلام کجا هزینه کمتر و نتیجه قابل قبول داره بمنم بگید

ببین سایه جان حتی خصوصی ها دیگه اون رفتار خوب رو با آدم ندارن همه جا شلوغ شده!!!! دولتی هزینه اش خیلی پایین تره. نزدیک ۱۰ میلیون تفاوتش میشه. آرش رو هم شنیدم ولی یکی از دوستام رفته بود راضی نبود. شریعتی بار اول که رفتم خیلی خوب بود دکترش انقدر محترم برخورد کرد من هنگ بودم. ولی بازم موندم