2737
2734
عنوان

بچه ها نمیدونم چرا پاهام خیلی گزگزمیکنن میشه بیاین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 429 بازدید | 57 پست
والا آزمایش کم خونی ندادم جدیدا.ولی حس میکنم یه ذره چاق شدم.دقیقا اینجورکه میگم شمام هستین؟ خ رفتم ت ...

آره منم اینجوری ام یه قسمت رون پام رو به باسنمم آره ....من ورزش سنگین و کارای سخت خونه داری انجام میدم مثله فرش شستن تنهای تنها یه مدته یه برجستگی نزدیک نخاعمه منم تو فکر اونم که چیه نزدیک پریود درد میگیره 😣

در خَموشی های من فریادهاست!آنکه دریابد چه میگویم کجاست؟!((به کلمه های●توهین-قضاوت-دهاتی-طلاق بگیر-بی کلاس-جاری-مادرشوهر-خواهرشوهر-کو-خب-و خیلی چیزای دیگه آلرژی پیدا کردم ))

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا کنه چیزیتون نباشه گلم،سلامت باشین همیشه.اخه من تادرازمیکشم این حس ایجادمیشه

ممنون عزیز

دکتر عمومی بهم گفت عصبیه

اما داخلی مغز و اعصاب گفت حتما برم ام آر آی 

آخه خوب میشه یک هفته تا یک ماه دوباره شروع میشه

دعام کنید

2731

سلام فکر نمیکنم برا ام اس باشه، گزگز هزار و یک دلیل میتونه داشته باشه،

من خودم ام اس دارم، حمله اولم وقتی دستم خواب رفت و به قولن گزگز شد اصلن خوب نمیشد هی بدتر میشد تا اینکه کلن حس دستم رفت، اینکه دستتون خواب میره بیدار میشه فکر نمیکنم ام اس باشه

اینجا پیج سلامت محوره دوستمه با کلی غذاهای خوب سالم و رژیمی... حمایت کنید ارزششو داره...     insta:healthy.food.happy.life
چه با قطعیت خخخخ یه مریضی دیگه ب دغدغه هام اضافه شد

راس میگه اگه چاقید یا سرخ کردنی یا چربی زیاد نخورده بودید؟؟

در خَموشی های من فریادهاست!آنکه دریابد چه میگویم کجاست؟!((به کلمه های●توهین-قضاوت-دهاتی-طلاق بگیر-بی کلاس-جاری-مادرشوهر-خواهرشوهر-کو-خب-و خیلی چیزای دیگه آلرژی پیدا کردم ))
راس میگه اگه چاقید یا سرخ کردنی یا چربی زیاد نخورده بودید؟؟

نه چاق نیستم،سرخ کردنیم نخوردم همیشه درحال رژیمم،اخه عصر اینقدحرف ام اس زدن اطرافیانم منم الان خودموباختم

برام دعاکنین زندگیم درست شه توروخدا...
2740

اگر همچنان ادامه دار بود تنها راهش اینه که بری دکتر و خیالت راحت بشه ان شاالله. الانم اصلا خودتو نگران نکن و استرس نداشته باش اصلا

کاااش این بهار خدا، خدایی را در حقم تمام کند و تو را به من عیدی دهد. 🌸🌸     دیگه منتظر نی نی نیستم... خداحافظ نی نی. بهار 400
اگر همچنان ادامه دار بود تنها راهش اینه که بری دکتر و خیالت راحت بشه ان شاالله. الانم اصلا خودتو نگر ...

چشم گلم😘😘😘

نه چاق نیستم،سرخ کردنیم نخوردم همیشه درحال رژیمم،اخه عصر اینقدحرف ام اس زدن اطرافیانم منم الان خودمو ...

پس همون رژیم کم خونی گرفتی پیشنهاد میکنم‌یه آزمایش خون بده ....من بعد پریود تا ده روز فولیک‌اسید میخورم ....بازم کم خونم 

سلام فکر نمیکنم برا ام اس باشه، گزگز هزار و یک دلیل میتونه داشته باشه، من خودم ام اس دارم، حمله اول ...

عزززیزم،میشه ازبقیه علایم اولیت بگی؟

2706