2733
2739
عنوان

بچه ها نمیدونم چرا پاهام خیلی گزگزمیکنن میشه بیاین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 429 بازدید | 57 پست
پس همون رژیم کم خونی گرفتی پیشنهاد میکنم‌یه آزمایش خون بده ....من بعد پریود تا ده روز فولیک‌اسید میخ ...

آره باید اینکاروبکنم حتما،ممنون ازراهنماییتون

برام دعاکنین زندگیم درست شه توروخدا...
ممنون عزیز دکتر عمومی بهم گفت عصبیه اما داخلی مغز و اعصاب گفت حتما برم ام آر آی  آخه خوب میش ...

آره بیشتر عصبیه،گلم ریلکس باش همیشه 😎😎😎براهیچی حرص نخور

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این زنها هم چه بساطی داریم🤣🤣

دقیقا

زنا خیلی دنگو فنگ دارن

ی مراسمم ک بخان برن

آقاعه فوق اخر ی دست کت شلوارشو ده دفعه هم ک بپوشه شیکو قشنگه و چیز عذاب اوری نیس

اما خانوما اووف لباس مجلسی ارایشگاه شینیون ارایش کلی دنگو فنگ

اخرم یکی میگه قشنگ شدی یکی میگه زشت شدی

عزززیزم،میشه ازبقیه علایم اولیت بگی؟

مثلن چی بگم؟؟؟ هیچی اول دستم خواب رفت بعد رفتم دکتر ام آر آی نوشت و طی همین مدت خواب رفتگیه بیشتر شد تا اینکه دستم واقعن حس نداشت، بعدم تو ام آر آی ام اس و تشخیص دادن و کورتونو دارو و بقیه ماجرا

اینجا پیج سلامت محوره دوستمه با کلی غذاهای خوب سالم و رژیمی... حمایت کنید ارزششو داره...     insta:healthy.food.happy.life
2731
دقیقا زنا خیلی دنگو فنگ دارن ی مراسمم ک بخان برن آقاعه فوق اخر ی دست کت شلوارشو ده دفعه هم ک بپوش ...

خخخخ دقیقا🤣🤣

انشا ... بهتر بشید چقدر طول کشید تا حس دستتون رفت؟

دقیق یادم نیست شاید ده پانزده روز، ماجرا برا شش هفت سال پیشه

اینجا پیج سلامت محوره دوستمه با کلی غذاهای خوب سالم و رژیمی... حمایت کنید ارزششو داره...     insta:healthy.food.happy.life
مثلن چی بگم؟؟؟ هیچی اول دستم خواب رفت بعد رفتم دکتر ام آر آی نوشت و طی همین مدت خواب رفتگیه بیشتر شد ...

به ژنتیک ربط داره؟ من ۲۳ سالمه ،یعنی منظورم اینه فقط از همون خواب رفتگی شروع شدبراتون؟

2738
آره بیشتر عصبیه،گلم ریلکس باش همیشه 😎😎😎براهیچی حرص نخور

ممنونم

از کاری هایی که نمیتونم انجام بدم حرص نخوردن و ریلکس بودنه حتی برای چیزای جزیی و بی اهمیت😁 

خودمو حرص کش میکنم آخرش خونم میفته گردن خودم دیه هم که نمیتونم بدم😃

کاش میشد بیخیال باشم از آرزوهامه🤔

ممنونم از کاری هایی که نمیتونم انجام بدم حرص نخوردن و ریلکس بودنه حتی برای چیزای جزیی و بی اهمیت😁& ...

بخاطر کمک بخودتون هم ک شده بایدحرص نخورین😍😍

سلام فکر نمیکنم برا ام اس باشه، گزگز هزار و یک دلیل میتونه داشته باشه، من خودم ام اس دارم، حمله اول ...

چشماتون چه جوری میشد ؟عذر میخوام میشه از علایمت بگی؟

در خَموشی های من فریادهاست!آنکه دریابد چه میگویم کجاست؟!((به کلمه های●توهین-قضاوت-دهاتی-طلاق بگیر-بی کلاس-جاری-مادرشوهر-خواهرشوهر-کو-خب-و خیلی چیزای دیگه آلرژی پیدا کردم ))
گلم ان شاءالله که درمانش قطعی شه خوب خوب بشی

ممنون خانمی، نیدونم دلیلش چیه من خودم به خوردنم خیلی ربط داره، سردی زیاد بخورم دچار مشکل میشم، یا به خستگی، خیلی خسته بشمم دچار مشکل میشم، حمله اول من از خواب رفتگی بود برا بعضیا برا راه رفتنه، برا بعضیا چشمشون و...

ممنون خانمی، نیدونم دلیلش چیه من خودم به خوردنم خیلی ربط داره، سردی زیاد بخورم دچار مشکل میشم، یا به ...

گلم ممنون ازینکه وقت گذاشتی،برات خیلی دعامیکنم😘😘😘

تخمک گذاریه،چون دیشب کیت زدم مثبت شد.درحال اقدامم هستم یعنی ممکنه مال این قضایاباشه؟

منم خواهرم حالت‌های شما رو داشت هم تو دست هم پا. رفت دکتر ام آر آی و آزمایش داد.  آخر هم فهمیدن از کمبود شدید ویتامین دی هست این گزگز دست و پاش 

الان بعد از مصرف دارو کاملا خوب شده خداروشکر. 

منم خواهرم حالت‌های شما رو داشت هم تو دست هم پا. رفت دکتر ام آر آی و آزمایش داد.  آخر هم فهمیدن ...

با حرفتون شدیداً موافقم خودمم فکرمیکنم از ویتامین دی باشه،چند وقته توفکراینم برم آزمایش بدم احتمال خ زیاد مال همینه