2733
2739
عنوان

بچه ها نمیدونم چرا پاهام خیلی گزگزمیکنن میشه بیاین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 429 بازدید | 57 پست

عزیزم منم یه دو سه ماهی اینطوری بودم،منم میکفتم ام اس گرفتم وقتی عثبی میشدم یا غصه میخوردم بیشتر میشد یا زیاد سر پا بودم ولی الان دو سه ماهیه خوب شده.راستیتش منم میترسم برم دکتر.خدا دور کنه از همه این مریضیارو من خیلی حرص میخورم سر همه چی.

چشماتون چه جوری میشد ؟عذر میخوام میشه از علایمت بگی؟

یه بار حمله به چشمم دوبینی بود خیلی بد بود، یه بار هم تاری دید که هنوز کمی دارمش

اینجا پیج سلامت محوره دوستمه با کلی غذاهای خوب سالم و رژیمی... حمایت کنید ارزششو داره...     insta:healthy.food.happy.life

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم منم یه دو سه ماهی اینطوری بودم،منم میکفتم ام اس گرفتم وقتی عثبی میشدم یا غصه میخوردم بیشتر میش ...

هرچی مریضی میگیریم بابت این حرص خوردنه،خدا ب هممون کمک کنه.منم میترسم برم دکتر میگم الان ده تا دردبرام پیدامیکنن

برام دعاکنین زندگیم درست شه توروخدا...
2731
گلم ممنون ازینکه وقت گذاشتی،برات خیلی دعامیکنم😘😘😘

ممنون، منم برا شما🌷

اینجا پیج سلامت محوره دوستمه با کلی غذاهای خوب سالم و رژیمی... حمایت کنید ارزششو داره...     insta:healthy.food.happy.life
2738
هرچی مریضی میگیریم بابت این حرص خوردنه،خدا ب هممون کمک کنه.منم میترسم برم دکتر میگم الان ده تا دردبر ...

منم میترسم دیگه،میگم اخر سر اینقد حرص مبخورم یا سکته میکنم یا از این بیماری ها میگیرم،البته من هفته پیش ازمایش دادم یکم ویتامین د کم داشتم شاید مال منم به خاطر این بوده

خدا کنه چیزیتون نباشه گلم،سلامت باشین همیشه.اخه من تادرازمیکشم این حس ایجادمیشه

عزیزم من دیسک کمر دارم گاهی روزا که زیاد سرپا میمونم یا زیاد کار میکنم تا دراز میکشم اینطوری میشم‌.البته نمیخواد ببرمت تو فک یه مریضی دیگه خخخ

هرچی مریضی میگیریم بابت این حرص خوردنه،خدا ب هممون کمک کنه.منم میترسم برم دکتر میگم الان ده تا دردبر ...

منم خیییییلی حرص میخوردم. همین گز گز پام داشتم که بعد از کلللللی دکتر رفتن فهمیدم دیسکه. بعد زد به دستام. که این دفعه دیسک گردن نبود و روماتیسم بود. تصمیم گرفتم دیگه حررررص نخورم و جدیدا ازمایش روماتیسمم منفی شد. ب نظرم منشا همش اعصابه.