2733
2734
عنوان

چقدر از نظر چهره و هیکل همسرتون قبولتون داره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5062 بازدید | 93 پست
عزیزم کلی گفتم شما چرا به خودت میگیری اخه اکثرا تو نی نی سایت از همه نظر عالین یه دونه ن فقط واسه نم ...

نه عزیزم به خودم نگرفتم منظورم کلا بچه هایی هست که اومدن تو این تاپیک و گفتن شوهراشون مثل شوهر من ازشون تعریف میکنن. میخوام بگم حتی اگه چهره ی عادی هم داشته باشیم ؛ این خیلی خوبه که همسرمون مارو زیبا میبینه

اتفاقا امشب همینکارو کردم😉😉😉

مخصوصا جلو همسرت این کارو کن.. با موهات با هرقسمی از بدنت ک حس میکنی خوبه ور برو و قربون صدقه اش شو

نه برای خودنمایی ..بخاطر خود خواستن

من و شوهررررم.... یه دختر داریم شاه نداره...بخدا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
شوهر من اصلا بهم نمیگه همه اعتماد به نفسمو ازم گرفته همسر من شرایطش خیلی خاص بود  ازدواج کردیم ...

چقدر شبیه همیم،حرفات کاملا حرف دلم بودن

الهامم(می تونید الی صدام کنید)
قیافه خیلی بدی ندارم خداروشکر ،اما حسرت بدل موندم ی بار شوهرم بگه مثللللللللللا چشات چقدر خوشگله،بعض ...

خیلی حالت و میفهمم عزیزم. منم واقعا میمردم اگه همسرم قبولم نداشت از این نظر. من حتی تا قبل ازدواج با همسرم اگه با پسری برای آشنایی حرف میزدم و از قیافه م تعریف نمیکرد ناراحت میشدم تو خودم میرفتم که حتما خوب نیستم. کلا من آدمی هستم که همسرم باید مدام بهم یادآوری کنه دوسم داره یا ازم تعریف کنه وگرنه بدبین میشم و فکرای احمقانه میکنم

2738
خیلی حالت و میفهمم عزیزم. منم واقعا میمردم اگه همسرم قبولم نداشت از این نظر. من حتی تا قبل ازدواج با ...

بیشتر زنا اینجوری هستن،عاشق اینن ک شوهرشون ازشون تعریف کنه،کم کم داره واسم ثابت میشه کجای من خوشگله؟،منننننننننن زشت تررررررررین زن دنیااااااام

شوهر منم میگه خیلی خوشگلی ولی معمولی م من... بنظرم از دوست داشتنه این زیبا دیدنش...😁😁 

آره واقعا از دوست داشتنه. جالبه که من حتی روزی که اولین بار هم و دیدیم فکر میکردم اصلا از قیافه م خوشش نیومده. اما با این تعریفایی که الان ازم میکنه فهمیدم اشتباه میکردم

شوهر اگه به زنش اینجوری نگه به کی بگه پس 

فقط 3 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد
بیشتر زنا اینجوری هستن،عاشق اینن ک شوهرشون ازشون تعریف کنه،کم کم داره واسم ثابت میشه کجای من خوشگله؟ ...

نه عزیزم این فکر و نکن . همه ی مردا مثل هم نیستن. بعضیا اصلا اهل این نیستن احساسشون و به زبون بیارن. شاید شوهر شما هم این مدلی باشه. میتونی خودت ازش بپرسی البته اگه احساس بدی بهت دست نمیده. من و همسرم قبل ازدواج با هم یه مدت کمی دوست بودیم. اون موقع ها زیاد تعریف نمیکرد ازم برای همینم من فکر میکردم قیافمو دوست نداره. چندبارم حتی ازش پرسیدم که از نظرش قیافم چطوریه ، اوایل با آب و تاب تعریف نمیکرد ازم. میگفت خوشگلی و من پسندیدمت اما الان خیلی تعریف میکنه

من با اینکه میگن که خوشکلم و پشت سرم خیلی از خوشکلیم تعریف میکنن ولی تو نه سال ازدواجم همسرم هیچ وقت یکبارم از شکل یا قیافم تعریف نکرده اصلا کلا یه مدته که اعتماد به نفسم صفر شده فکر میکنم خیلی زشتم که به چشمش نمیام😔😔😔 ولی بازم میبینم یکی مثه مادر شوهرم که اصلا دوسم نداره تو فامیل میگه خداروشکر عروس من از همه عروسامون خوشکلتره و بقیه تایید میکنن دچار شک میشم😏😏😏

ازنظرقیافه ک همیشه میگه شبیه گلشیفته ای البته همه میگن دوستام میگن چقدشبیه هندیایی😂ازنظرقیافه و اند ...

منم دلم میخواد خوش اندام تر بشم.همش مواظبم چاق نشم پیاده روی میکنم ولی به شوهرم که میگم میگه من چاق دوست دارم . اما من نمیذارم چاق بشم به نظرم الان که نرماله خیلی خوبه. البته 4.5 کیلو چاق تر شدم ولی دیگه نمیذارم بیشتر بشه

نه عزیزم این فکر و نکن . همه ی مردا مثل هم نیستن. بعضیا اصلا اهل این نیستن احساسشون و به زبون بیارن. ...

منم ی مدت برا اشنایی باهاش میحرفیدم(قبل ازدواج)وووواااااای وااااااااای وااااااااای،....چقد ازم تعریف میکرد،احساسی میکردم از همه زنا خوشگلترم،اگ بگم شاید بلد نی،دروغ هسش،چون دیدم و شنیدم،بلده خوب هم بلده،شاید از چشمش افتادم،اس ام اسای 3سال پیشمونو هنو دارم،چقدددددددر فرق کرد......

2706