2737
2739
عنوان

چقدر از نظر چهره و هیکل همسرتون قبولتون داره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5066 بازدید | 93 پست
عزیزم حرف این چیزا نیست. من شاید از نظر شما و یه عده دیگه زشت باشم ولی مهم همینه کسی که عاشقشم قبولم ...

عزیزم کلی گفتم شما چرا به خودت میگیری اخه اکثرا تو نی نی سایت از همه نظر عالین یه دونه ن فقط واسه نمونه ن😂😂

هرروز که از خواب بیدار میشید اگه دیدید تو ایران اتفاق ناراحت کننده‌ای نیفتاده تعجب نکنید  صفحه رو یه رفرش کنید خودش درست میشه🙄
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ای بابا لیاقت ندارین آدم تاییدتون کنه ها اگه دیگه تاییدت کردم      

😶

همون بهتر دیگه تاییدم نکن😋

لیاقت نداری تاییدم کنی😁

هرروز که از خواب بیدار میشید اگه دیدید تو ایران اتفاق ناراحت کننده‌ای نیفتاده تعجب نکنید  صفحه رو یه رفرش کنید خودش درست میشه🙄

یه مدته یه مشکل جسمی پیدا کردم ، رو اخلاقم اثر گذاشته خیلی باهاش بحث و دعوا راه میندازم ، خدا منو ببخشه. میخواستم بگم الان میفهمم واقعا هیچ دعایی بهتر و بالاتر از سلامتی برای کسی نیست. تو سال جدید من فقط برای کسایی که دوسشون دارم سلامتی میخوام. انقدر درد داشتم لحظه ی تحویل سال خوابیده بود

به دل نگیر هر مردی یه جوره. یه سری خوبیایی داره واسه خودش حتما که شاید شوهره دیگران نداشته باشه

گله ای ندارم،بگم ناراحت نمشم دروغ گفتم،اما من اگر مرد بودم و  زنم زشت ترین زن دنیا با حرفام بهش ثابت میکردم تو دنیا خوشگلترینه

الهامم(می تونید الی صدام کنید)
2740

شوهر من اصلا بهم نمیگه همه اعتماد به نفسمو ازم گرفته همسر من شرایطش خیلی خاص بود  ازدواج کردیم گاهی وقتا فکر میکنم اگه جاهامون برعکس بود من چقدر اعتماد ب نفس به شوهرم میدادم همیشه و همجا ارش تعریف میکردم ولی متاسفانه خیلی روش زیاده دیگه هیچ حس خوبی به خودم ندارم همش احساس حقارت میکنم

شوهر من اصلا بهم نمیگه همه اعتماد به نفسمو ازم گرفته همسر من شرایطش خیلی خاص بود  ازدواج کردیم ...

فدا سرت... برو جلو آینه از خودت کلی تعریف کن.. اینقدانرژی میگیری

من و شوهررررم.... یه دختر داریم شاه نداره...بخدا
2706