2733
2739

عشق من خیلی به من اعتماد به نفس میده ، همه ش میگه خیلی خوشگلی ، اندامت حرف نداره. من اصلا فکر نمیکنم خوشگلم ولی خدارو خیلی شکر میکنم که همسرم در موردم اینطوری فکر میکنه ، خیلی بهم روحیه میده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بنظر خودم و احساسم نه زیاد راضی نیس ولی به روش نمیاره 😭😭😭😭

درسته همتونو خیلییی دوست دارم💕 درسته همتون خیلیییی عشقین💕ولی با احترام هیچ درخواست دوستی رو قبول نمیکنم 💕
2738

اگه قبول نداشتم که انتخابش نمیکردم

به نظرم مناسب و معمولیه

‏200 سال پیش وقتی آمریکایی ها در لجن و کثافت زندگی میکردند ایرانیان مسواک میزدند.200 سال بعد وقتی آمریکایی ها کره ماه را فتح کردند ایرانیان همچنان مسواک میزدند!! آخه بهداشت خیلی مهمه
اگه قبول نداشتم که انتخابش نمیکردم به نظرم مناسب و معمولیه

منظور استارتر نظر شوهرتون راجب شماست!! 

نترسم که با دیگری "خـو" کنی                                     تــو با من چه کردی که با " او" کنی... 🙂💔

برای سال جدید لوازم آرایش و اینا گرفته بودم. عکساش و براش فرستادم. بعد گفت از خودت عکس بده اینارو میخوام چیکار. گفتم با اینا خودم برات خوشگل میکنم دیگه. گفت خوشگل خدایی هستی. یا یه دفعه تو حرفامون چند وقت پیش گفت خیلی خوشگلی ، گفتم چه ربطی داشت حرفمون یه چیز دیگه بود. گفت الان یاد قیافه ت افتادم 

2706