2733
2734
عنوان

لحظه تحویل سال کجا بودین؟؟

768 بازدید | 48 پست

من و همسرم و پسرم لحظه تحویل سال اومدیم خونه خواهر شوهرم دور هم بودیم سفره هفت سین چیدن. کلی عکس گرفتیم و شام هم سبزی پلو با ماهیه. 

خونه خودمون

لطفا فقط هموطنان ایرانی تو تاپیک هام شرکت کنن و یا ریپلای کنن ممنون🙏🏻❤️                                        ستمگران براستی گنهکاران بزرگی اند. اما ستم‌پذیران چه؟ ستم‌پذیری از دیدگاه اسلام همان اندازه گناه است که ستمگری.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2740

سال تحویلو منو شوهرم خونه بودیم بعدش رفتیم خونه پدرشوهرم بهش تبریک گفتیم

خدا مطلقا باهامه و من همه کارامو ب خدا سپردم و برام ب نحو عاااااااااالی حلش کرد.قدرت مطلق خداوند پشت منه و کسی توانایی مقابله با خدا رو نداره...ممنونم خدا جووووووونم که همیشه پیشم بودی و هوامو داشتی و منو از همه بدیها دور کردی...خیلیییییی دوست دارم خدا جونم...بوووس بووووووووس💋💋💋
خونه مادرشوهر. جاریمم با مادرشوهرم نشستن خوش و بش منم انگار نیستم😅😅😅😅😅 البته جفتشون دایورت هستن ...

خوب تو گوشی دستته😐😐😐😐

این کارما رو هم از فضای مجازی یاد گرفتید، وگرنه قبلا میگفتید حضرت عباس زد به کمرش     
2706