2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3014904 بازدید | 355184 پست
بلههههه     حواستون باشه که داره میااااد

خوش اومد.... الهی که به سلامتی بیاد

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
بچه ها چرا بعد از قدام ب بارداري يه ساعتم كه بلند نميشي بعد وقتي بلند ميشي شر شر ميريزه بيرون؟؟؟ ايا ...

ببین من خودم شخصا بعد اقدام ۲۰ الی ۳۰دقیقه پاهام رو بالا میگیرم بالشت هم زیر کمرم میذارم بعدش تا صبح اصلا اصلا بلند نمیشم.

صبح که بیدار میشم معذرت میخوام تو دسشویی یکم ازش میریزه.فقط

نباید زود بلندشی 

خدایا تا لحظه مرگم سایه ی پدرومادرمو رو سرم نگه دار.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برای بچه اول چقدر اقدام کردین؟

نه دوم یه گل دختر دارم چهار سالو هشت ماهشه

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
الهی که قربون بیحیایی پسر تو بریم ما دریا جان از تههه تههه قلبم از خدا می خوام

قربونت برم عزیز دلم...الهی به حق زهرا که پسرت سالمو سلامت بیاد تو بغلت قدمش خیر باشه براتون رزقو روزیو برکت بیاره با خودش تو خونتون....

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
2728
احتمالن لک لانه گزینی بوده استرس نداشته باش چندروزدیگ دوباره تست بزن...انشالله ک بارداری

واسهلانه گزینی دیر نیست? اخه من از ۱۱ تیر تخمک گذاریم بود اقدام داشتم یکهفته بعدش هم بشدت خلق و خوم عوض شده بود و کم اشتها شدم و البته درد زیردل داشتم شدید,فک کردم همون موقع باید لانه گذینی باشه

تا خدا هست,دنیا از آن من است
نسرین جوون الهی که به حق شش ماهه ی امام حسین پسر قشنگتتو دلت لونه کرده باشه عزیزم😍😍منم دارم میبینم ...

نرگس جونم خیلی دعام کن از خوشحالی رو ابرام انگار دعا کن تو ذوقم نخوره که زبونم لال کمرم میشکنه 

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
2740

سلام به هنگی منم ایشالا برای ۲،۳ ماه دیگه می خوام اقدام کنم و اینکه یه دختر خیلی خوب دارم خداروشکر برای پسر می خوام اقدام کنم تعیین جنسیت ابن سینا کسی رفته خوبه یا نه؟

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود
خدا نکنه مامان نسرییییین بی بیت پرنگتر نشد؟؟

چرا واضح تر شده همسرم اومد همین جوری نگاش میکردم میخندیدم اول میخواستم بهش نگم فعلت ولی گفتم دستام هنوزم میلزره گفت چیشده چرا گفتم بیبی چکم مثبت شد اینقد خندید گفت چرا زودتر نگفتی رفت بیبی چکو نگاه کرد گفت این که دوخطه.به کسی چیزی نمیگی تا چهار پنج ماهگی .قربونش برم از خوشحالی نمیدونست داره چکار میکنه

ماشاالله به خودم که تو این که با یه دخمل یکساله دارم بچه دار میشم خدایا هیچکیو جو گیر نکن......

ای جونم 💋💋💋💋💋💋💋💋

ممنون لیانای عزیز.همچنین شمااا😍😍ای جااانم به پسر بی حیامون😅😅چیکارش داری پسرمونو بزار راحت باشه😀 ...

نه خاله باید تربیت شه  

انشالله دفعه بعدی که بری سونو از پسرمون رونمایییی شهههه

يا امام رضا...بطلب❤️
2706