2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013800 بازدید | 355184 پست
من تخمک گذاریم ۲ روز پیش بود الان سمت راست زیر دلم درد میکنه از عصر

عزیزم منم ماه پیش اینجوری بودم دقیق از شب بعد اقدام لوله فالوپ راستم تیر میکشید.نفهمیدم علتش چیه.ولی گفتم شاید بدنم به اسپرم واکنش داده.

بارداری اولته؟

خدایا تا لحظه مرگم سایه ی پدرومادرمو رو سرم نگه دار.
صبا جان بنظرت من اقدامم کم بود؟؟؟

نه خوبه دیگه اگه بخواد بگیره با همون بار اولم میگیره این فکر رو خیالا رو از خودت دور کن.

فکر و خیال نمیذاره لقاح صورت بگیره.

ریلکس باش انگار نه انگار کاری کردی.

خدایا تا لحظه مرگم سایه ی پدرومادرمو رو سرم نگه دار.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
فدات عزیزم .امروز رفتم دکتر و سونو دادم .خوشبختانه دوتا فولی خوب دارم یکی تخمدان راست و یکی تخمدان چ ...

خدا کمکت کنه عزیزم، ببین وروجکت چقده ناز داره و‌ دم ب تله نمیده! بازیش گرفته جیگری.. اینجوری ب قضایا نگاه کردن انتظار رو برای ادم راحت تر میکنه

و اگر برای تو خیری بخواهد،فضل او را هیچ بازدارنده ای نخواهد بود.(یونس آیه ۱۰۷)
من اینماه بغیر از لتروزول و کلومیفن دیگه داروی مصرف نکردم.علایم کم و بیش دارم. ۲۹ سیکل یعنی سه روز پ ...

سلام عزیزدلم خوبی؟بی بی چکت هاله داره انشاءالله که این ماه باردار باشی والان تودلیت درحال رشد باشه الهم صل الا محمد وآل محمد وعجل فرجهم.اما مامان هدیه جان از تجربه خودم برات بگم من از روش جلوگیری طبیعی استفاده میکنم اما خیلی خیلی مطمئن هستم از روشم ولی گاهی اوقات پریودم عقب میوفته میترسم وبی بی میزنم وهاله سفید یا مایل به صورتی میوفته با اینکه بعدش پریود میشم وخودم میدونم که سرموعدم اگه باردارباشم خیلی واضح تر باید باشه.سرت رو درد آوردم ولی به نظر من انشاءالله که الان بارداری اما بعد ها صبرکن یک هفته از موعدت بگذره بعد بی بی بزن و تا وقتی صورتی پر رنگ نشده امید نبند تا دلت خدای نکرده بشکنه یا نا امید بشی  ودلت بگیره.الان بی بی ها الکی هاله میندازن .البته این روهم به تمام این گفته هام اضافه میکنم که بی بی چکت این دفعه هالش واضح تر از دفعات قبل هست انشاءالله خداخودش کمکت کنه عشق جان❤😊😘🙏

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

فاطمه جون متاسفم عزیزم الان متوجه شدم پریود شدی انشاءالله آخرین پریت باشه ودیگه رنگشو نبینی تا ده ماه دیگه .به نظر من طبیعی اقدام کن وبسپر به بالا سری وازخودش بخواه ازته قلبت نا امیدت نمیکنه🙏❤

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

ستایش جون میخواستم ریپلایت کنم نمیشد ممنون بابت دعاهای قشنگت عزیزدلم منتظر خبرهای خوبت هستیم ❤😊🙏😘

2740
فاطمه جان گرده نخل روباعسل قاطی کن همسرت بخوره.خرنوب دم کن شب یه استکان صبم یه استکان بخوره.مهمترین ...

سلام مریم جان اتفاقن دیشب باروحیه عالی رفتیم بیرون بعدکلی دوندگی گرده نخل سبزوارپیداکردم ..میشه بدونم چ جوری بخوره روزی چندوعده

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
فاطمه جون متاسفم عزیزم الان متوجه شدم پریود شدی انشاءالله آخرین پریت باشه ودیگه رنگشو نبینی تا ده ما ...

سلام عزیزم مرسی فدااات شم....واقعااگ بچه هانبودن اقسردگی میگرفتم ولی خداروشکرالان خیلی خوبم...واقعن ممنونم ازت🌹🌹

چشم‌فدات صبح نماز برم میگم حنانه جونمو بی نصیب نزاری ای ضامن اهو🙏🙏🙏🙏🙏🙏

سلام حناجون خوبی؟؟؟حناجون زیارتت قبول عزیزم...اقدام کردی یانه؟رفتی حرم منوفراموش نکن مخصوصن سرنماز

سلام عشق جااااان     بلهههه خداروشکر از سه ماه دوم همه چی خیلی خوب شد ممنون از احوال پرس ...

خدارو شكر كه خوبي عزيزم😍

من كه هروز تو نت دنبال سرچ كردن بودم همه اين حالتا طبيعيه بيشتر وقتي فعاليت داشته باشي يا خسته بشي شكم سفت ميشه من كه اينجوري بودم تا موقع زايمان و بعد زايمان ادم هي تغييرات جديد ميلينه

♥️
2706