2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013817 بازدید | 355184 پست
ممنون عزیزم.چشم

نسرین جون  ناراحت شدم پری شدی عزیزم برات ۱۰۰تا صلوات میفرستم ان شالله ماه بعد مامان بشی عزیزم😔😘

معبودا🙏چقدر زیباست حس کردن وجودت حس کردن تمام خوبیهات درحق ما و اینکه همیشه جواب بدی هامون روباخوبی وبخششت میدی خدای خوبم خدای مهربونم شکرت❤️🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون عزیزم.چشم

واااای خداااا😢😢😢😭😭😭😭😭😭بازم انتظار قربونت برم میدونم یه ماه مثل یه سال میگذره ولی چاره نیست باید تحمل کنیم توکل بخدا😢😢

یه دونه پسر دارم من  قند عسل دارم من  
خدا نکنه حنانه جون .فدای دلهای مهربونتون بشم که اینقدر درک میکنین و دلگرمی میدین انشالله هرچی خدا بخ ...

عزیزم انشالااابه حق شش ماهه علی اصغر دوهفته دیگه صدای قلبش و میشنوی وشاد میشی

2728
همچنین شما ،،من دکترم گفت دیگه دو یا سه بار اقدام کن هرماه یه بار واسه من جواب نداد

عزیزم به منم از این امپول داده این ماه برای اولین بار دارو انپول داده انشالا هممون نتیجه میگیریم

خب عزیزم تو 5 هفته که قلب تشکیل نمیشه ، نگران نباش ،استرس نگیر همه همه تو 6 هفته تشون میده قلباشون اونم خیلی زودف... معمولا میگن 8 هفته برین که خیالتون راحت شه

انشالله به حق پنج تن قلبش تشکیل شده و ب سلامتی این نه ماه و بگذرونی و دله تو شوهرت هردو شاد شه به حقه علی اصغر

2738
سلااااااام مامان آتنا عزیز حالت چطوره , یه دفعه اسمتو دیدم اومدین تاپیک , چقدر خوشحال شدم . گل پسری ...

سلام عزیز دلم 😍 😘 

دل منم براتون تنگ شده. 

ايشالا که زایمان راحتی داشته باشی. 

خدایا مرا ببخش به خاطر درهایی که زدم ولی خانه تو نبود 
سلام دوستهاي ني ني سايتي🤗 اينجا كسي بوده كه با ي شب در ميون نزديكي پسر دار شده باشه؟؟

سلام عزیزم.خییلی از بچه ها ی تاپیک  با یه شب درمیون پسردارشدن.انالی و مهسا رو مطمئنم.مامان اتنا و دخترشیراز هم فک کنم اقدامشون یه شب درمیون بود.

سلام عزیزم خوش اومدی😘

من فندوقکم کاربریم قطع شده بود 🙄🙄🙄🙄

💖خدایا ازت ممنونم بخاطر دخترم و پسرم بهترین هدیه هایی که بهم دادی ممنون بخاطر سلامتیشون این شادی و خوشحالی منا نصیب و قسمت همه منتظرا کن انشالله💖
2706