2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3014790 بازدید | 355184 پست
دوستای گلم به نظرتون چکارکنم.من امروز موعدم بود .۲۰ روز از آمپول هم میگذره .امروز بیبی زدم بازم هاله ...

عزيز دلم اگه بي بيت تغيير كرده مطمعن باش خبريه😍

برو ازمايش بده حتما الان ايشالله كه خيره♥️

♥️
دوستای گلم به نظرتون چکارکنم.من امروز موعدم بود .۲۰ روز از آمپول هم میگذره .امروز بیبی زدم بازم هاله ...

نسرین جونم باور کن بارداری به امید خدا ....برو آز بده با روحیه ی بالا ....به امید خدا که دلت شاد میشه عشقم

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به منم کمک کنیدلطفا من این ماه از کیت استفاده کردم روزای اول خط دومش خیلی کمرنگ بود اما بعد پرتر نش ...

بعصی وقتا کیت درست جواب نمیده بهتره ۱۲ سیکل بری سونو بدی ببینی فولیات چه اندازه ای هستن.

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
نسرییین جون میشه عکس بی بیت رو بزاری عزیزم😀

نرگس پریود شدم بازم ای خدا😭😭😭😭😭

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
2742

عزیز دلم بمیرم برای دلت چی بگم آخه😢😢😢😔😔😔

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
 این سونو مال چه روزی هست؟چندم سیکلت؟

من سوم خرداد پری شدم و این مال ۲۵ خرداد هستش.

یعنی برای ۲۲ سیکلم هستش.اونم به خاطر دلدرد خیلی شدید رفتم دکتر و‌سونوی اورژانسی واسم نوشت.

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
2740

عزیزم برو ازمایش انشالله ک خیره بیبی بفرس بیبی مثبت دوست الهی ک بحق قران پسرت الان تو دلته🤗🤩

عزيز دلم منم هفت هفته بر اساس زمان قائدگي رفتم سونو بهم گفت پنج هفته هستم و ضربان نداشت گفت چون لقاح ...

ای جاانم یعنی نینیتون بدنیا اومده الان؟همه چی خوب بود ؟

خدا از دهنت بشنوه عشق جان ممنونم 💚

اره دکتر سونو م گفت کیسه زرد تشکیل شده باید ۲ هفته صبر کنیم همه چیزش جنین نرمال فقط قلب تشکیل نشده 

چی بگم عزیزم دیروز که نتونستم خودمو کنترل کنم اینقدر گریه کردم و استرس داشتم ولی ته دلم در ناامیدی کامل میگفتم اگه داره رشد میکنه اگه تشکیل بشه ضربان اینهمه گریه من که کار رو بدتر میکگه خلاصه تا شب خودمو جمع و جور کردم 

☘اَلا بِذکر الله تطمَعِنَّ القلوب☘خدایا خودت مواظب پسرم👶 باش❤
ای جاانم یعنی نینیتون بدنیا اومده الان؟همه چی خوب بود ؟ خدا از دهنت بشنوه عشق جان ممنونم 💚 اره دک ...

عزیزم انشالله ک قلبش تا دوهفته دیگه ک بری میزنه اصلا استرس نداشته باش 

ای وای 

امروز فقط به عشق بتای مثبت تو اومدم تاپیک 

خیلی امیدوار بودم که این ماه باردار باشی 

ولی اصلا نا امید نشو خدا خیلی بزرگه عزیزم .من مطمئنم زود حاجت روا میشی 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
2706