2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015322 بازدید | 355184 پست
منم همینجور همش دارم خودمو چک میکنم انقد درد پریودی یهو میگیرم 

شما هم بی بی نزدی،اخرین پریت کی بوده باران جونم؟؟؟

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
من هم با خودم عهد کردم امروز بی بی نذارم،دیروز حالم‌گرفتهدشد،حالا اگر تا دو یا سه روز دیگه پریود نشد ...

منم همینطوردفعه قبلم گفتم نمیزارم اگه پریودنشدم چندروزبعدش میزارم که مطمین بشم نمیخام بابی بی منفی روحیموخراب کنم پریودشم راحتترکنارمیام تاپیگیری کنموبی بی بزارم.ان شاءالله که باردادی عزیزم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شما هم بی بی نزدی،اخرین پریت کی بوده باران جونم؟؟؟

اخرین پریودیم ۲اردیبهشت بود عزیزم ..نه نزدم امشب شوهرم برام میخره فردا میزنم یروز قبل موعود میشه،من دکترم گفت دوم ازمایش بدم اگ مثبت بود قرصامو ادامه بدم ازمایش منفی شد دیگ قرص نخورم 

2731
مرسی خواهری  التماس دعا،الان که هر احظه فکر میکنم پری شدم ،ولی میرم میبینم نشدم.

من سه روزه همینجورم همش چک میکنم میبینم نه پریودنشدم.دردش بشدت هست ولی خودش خداروشکرهنوزنیس

اخرین پریودیم ۲اردیبهشت بود عزیزم ..نه نزدم امشب شوهرم برام میخره فردا میزنم یروز قبل موعود میشه،من ...

ان شاءالله که باردارب چندروزازاقدامت گذشته؟ببخشیدمیپرسم دکترچه دارویی بهت داده؟

ان شاا... نمیشی باور کن من یه بارداری ناخواسته داشتم سال ۹۱ که منجر به سقط شد از دو سه روز مونده به ...

اولدوز مهربونم 

من اعتقاد دارم از روز اول که خدا ما رو‌خلق کرده توی سرنوشتمون‌همه چیز رو‌نوشته،اینکه چندتا و کی بچه دار میشیم،چه جنسیتی میشن،و تاریخ دوراز جون همتون مرگمون،و اتفاقات دیگه،اینه که خیلی وقت ها میگم این کارهایی هم که برای جنسیت و این چیزها انجام میدیم واقعیت فقط سرگرمیه،وگرنه الحمدلله که توی جامعه ی اماری به این کوچیکی که یک گروه مجازی هستش مثال نقض همه چیز رو‌دیدیم،من همیشه توی فکر ivf بودم ،ولی با این نگرشی که پیدا کردم میگم اگه خدا بخواد بهم میده و نخواد با صدتا ivf هم نمیده،منم خودم ی روز ممکنه تیکرم صورتی باشه ولی‌ همه ی اینها تا زمانیه که نوزاد به دنیا نیومده،وقتی به دنیا میاد و شکل ماهش رو میبینیم همچین مهرشون توی دلمون میافته که خدا میدونه،حالا نمیدونم چرا سر درد دلم باز شد ،ولی بعضی پستهات که میخونم واقعا غمگین میشم،چون ممکنه که پستهای اینده ی خودم همچین رنگ و بویی بگیره،ولی واقعا و از ته دل از خدا میخوام که ی جوری برات تلافی کنه که خدا رو روزی هزار مرتبه برای داشتنش شکر کنی.ببخشید پرحرفی کردم 

ان شاءالله که باردارب چندروزازاقدامت گذشته؟ببخشیدمیپرسم دکترچه دارویی بهت داده؟

شما اخرین پریودت کی بوده خواهر؟؟

2740
اخرین پریودیم ۲اردیبهشت بود عزیزم ..نه نزدم امشب شوهرم برام میخره فردا میزنم یروز قبل موعود میشه،من ...

انشالله که با بی بی مثبت خوشحالمون میکنی 😍😍😍

من‌۶ اردیبهشت بودم،پسبا این حساب دیروز خیلی زود بی بی زدم،البته من دوره هام ۲۶ روزه است.

من‌۶ اردیبهشت بودم،پسبا این حساب دیروز خیلی زود بی بی زدم،البته من دوره هام ۲۶ روزه است.

من دورهام نهایت ۳۲ ۳۱ روزس ...اره چرا انقد زود زدی از اولین اقدامت چندروز گذشته

2706