2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3016853 بازدید | 355185 پست
عزيزم يه وقتايي بي بي چندروز قبل موعد نشون ميده يه وقتايي همون روزشم نشون نميده بايد چندروز بگذره ...

ممنونم لیانای مهربون،بی بی شما کی مثبت شد خانومی؟؟

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️

@رز٦٣   عزیزم بیصبرانه منتظر بی بی چک مثبتت هستم ..

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
ممنونم لیانای مهربون،بی بی شما کی مثبت شد خانومی؟؟

قربونت برم من يه روز قبل موعدم زدم مثبت شد

البته من منتظر بارداري نبودم

چشمم يه مشكلي پيدا كرد يكي از فاميلامون گفت بارداري مال اونه😕 انقد گفت من به شك افتادم زدم مثبت شد

ولي كمه اينجوري اكثر بچه ها بعد موعد زدن مثبت شده عزيزدلم

بستگي به زمان لقاح داره ديگه

يا امام رضا...بطلب❤️
رز۶۳@ رز ۶۳@ رز63@

عزیزم اول @ رو بزن بعدش بدون فاصله اسم کاربر بنویس یه منویی میاد از اون انتخاب کن تا آبی بشه البته برا بعضیا از لیست نمیاد

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است گاهی دعا نکرده قرعه به نام تو میشود
@رز٦٣   عزیزم بیصبرانه منتظر بی بی چک مثبتت هستم ..

مرسی خواهری 

التماس دعا،الان که هر احظه فکر میکنم پری شدم ،ولی میرم میبینم نشدم.

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
مرسی خواهری  التماس دعا،الان که هر احظه فکر میکنم پری شدم ،ولی میرم میبینم نشدم.

ان شاا... نمیشی باور کن من یه بارداری ناخواسته داشتم سال ۹۱ که منجر به سقط شد از دو سه روز مونده به موعد هی علایم پری اومد  و خوشحال میشدم ولی نشدم تا که رفتم آزمایش دیدم بله باردارم

کاندوم استفاده میکردیم درست وسط دوره یعنی درست تو تخمک گذاری بود بعد .. فهمیدیم معیوبه بلافاصله قرص اورژانسی هم خوردم ولی اثر نکرده بود 

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است گاهی دعا نکرده قرعه به نام تو میشود
2706