2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3017158 بازدید | 355185 پست
مطمئن باش همشون یه جا در میان و به کارت میان  منم سر دخترم دوجا نوشته بودم هر دوتا ماه زایمانم ...

اعظم جان میشه جواب سوالمو بدین اگه عفونت داشته باشم میتونم اقدام کنم این ماه؟

خدا جونم شکرت 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
اعظم جان میشه جواب سوالمو بدین اگه عفونت داشته باشم میتونم اقدام کنم این ماه؟

عزیزم من با وجود زخم و عفونت باردار شدم 

چون سه ماهی دارو مصرف کردم واسه عفونت و زخمم خوب نشدم دیگه اقدام کردم 

الان هم عفونت دارم و دارو مصرف کردم باز امروز میرم پیش دکترم ببینم بازم دارو میده یا نه 

ولی اگه زخم نداری عفونتت رو درمان کن بعد اقدام کن که توی بارداری هی عفونت نگیری عزیزم 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
گلدونه جان مطمینم بعدی تویی چون خوابت فکر کنم باران دیده بود

منو هم اونموقع یکی از بچه ها توی خوابش دیده بود که باردار میشم و خداروشکر شدم 

عزیزم من با وجود زخم و عفونت باردار شدم  چون سه ماهی دارو مصرف کردم واسه عفونت و زخمم خوب نشدم ...

ممنون عزیزم که جوابمو دادین .ایشالا که نی نی تو صحیح و سلامت بغل کنی.برای منم دعا کنین.

خدا جونم شکرت 
عزیزم من با وجود زخم و عفونت باردار شدم  چون سه ماهی دارو مصرف کردم واسه عفونت و زخمم خوب نشدم ...

با وجود اینکه ندیدمتون و نمیشناسمتون.بهم آرامش میدین و از اینکه درکنارتونم خیلی خوشحالم😍😍

خدا جونم شکرت 
عزیز دلم من هم خواهرشوهرام خواهرم همه پسر دارن انشالله خدا به دلت نگاه می کنه خدا ارحم راحمین هر وقت ...

امیدوارم تا تابستون هیچ مادری در حسرت بچه نمونه

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است گاهی دعا نکرده قرعه به نام تو میشود
ممنون عزیزم که جوابمو دادین .ایشالا که نی نی تو صحیح و سلامت بغل کنی.برای منم دعا کنین.

خواهش میکنم گلم 

اگه میتونی عنبر نسارای اصل پیدا کن عفونت رو خوب میکنه 

فقط عزیزم اگه واسه جنسیت پسر میخوای اقدام کنی باید عفونت رو حتما مداوا کنی چون احتمال دختر رو بالا میبره و البته باز من به اینا اعتقاد ندارم میگم خدا بخواد همه قوانین علمی رو نقض میکنه 

ان شاءالله بحق کریم و غریب اهل بیت با اولین اقدامت باردار میشی و خدا یه بچه سالم و صالح با جنسیت دلخواه بهت هدیه میده ان شاءالله 

با وجود اینکه ندیدمتون و نمیشناسمتون.بهم آرامش میدین و از اینکه درکنارتونم خیلی خوشحالم😍😍

قربونت برم منم همه انرژی های مثبت رو به سمتت میفرستم که ان شاءالله به لطف خدا بهترین نتیجه رو بگیری و دلت شاد بشه همیشه 

😘😘😘😘😘😘😘😘😘

2706