2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013617 بازدید | 355184 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
باسلام....من پارسال که باردار بودم شب موعد پریودیم ویک شب قبلش دقیقل حالتایی رو  داشتم که قبلنا ...

ممنون عزیزم که گفتی توکل برخداان شاءالله که خداخودش بهمون لطف کنه واین نعمت بزرگ نصیبمون بشه

مرسی نسرین مهربونم  فدای شکل ماهت،ی عالمه دعام کن

چشم حتما

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
از کی اقدام کنم؟ تا چندروز پشت سرهم؟ یا یه شب درمیون؟

اگه کیتت مال دیروزه امشب و فردا عصر اقدام کن .ان شاءالله به مراد دلت برسی

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
2738
مامان هدیه چندسالگی ازدواج کردی؟ببخشیدمیپرسم ولی فک کنم زودازدواج کردی

اره گلم زود ازدواج کردم ما فروردین ۸۸ عقد کردیم و تیر ۸۸ هم عروسی.

بچه ها من ازمایشمو گرفتم.مثبت شد خدارو شکر.روزیه همه ی اقدامیهامون الهییییی❤❤

واااای عزیززززم‌مبارکت باشه

یه دختر کوچولوی ۲ ساله دارم، باز خدا بهم عنایت کرده و باردارم. دامن تمام‌ منتظرا ب حق فاطمه زهرا سبز بشه
نرگس جونم سلام اعظم بهم گفت بيبي مثبت شده بي نهايت خوشحالممممم برات اميدوارم با به بتاي عالي بارد ...

سلام عاطفه جون خوبی؟دخترای نازت خوبن؟ممنون که گاهی بهمون سر میرنی و فراموشمون نکردی❤.اره خدا روشکر.پریروز بیبیم در کمال ناباوری مثبت شد.اصلاااا فکرش رو هم نمیکردم.الانم جواب ازمایشم رو گرفتم مثبت بود خدارو شکر❤

2706