2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3017435 بازدید | 355185 پست
شهدا كه عالی هستن وااای سریع میدن حاجتت رو من خیلی صلوات واسه شهید هادی نذر میکنم همیشه حاجتمو داده ...

فاطمه جون از خدا میخوام امروز بهترین اتفاقا واست بیفته و عمل فوق العاده و نتیجه بخشی داشته باشی🙏🙏مارو از حال خودت بی خبر نزار عزیرم😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

درسته خانومی ولی من چند ساله آرزوی پسر داشتم چهار تا عروس هستیم من سومی ام دو تا بزرگتر هر کدوم دوت ...

عزیز دلم من هم خواهرشوهرام خواهرم همه پسر دارن انشالله خدا به دلت نگاه می کنه خدا ارحم راحمین هر وقت فکر کردی یاد من بی افت که در حسرت بچه دوم موندم 

شهدا كه عالی هستن وااای سریع میدن حاجتت رو من خیلی صلوات واسه شهید هادی نذر میکنم همیشه حاجتمو داده ...

فاطمه عزیزم برات دعا می کنم امروز عملت به راحتی بدون درد وبا موفقیت انجام بشه و بزودی صاحب پسر سالم و صالح بشی

قربونت عزیزم😍😍ان شااله شماهم بقیه راه رو به سلامتی بگذرونی 😍😍

تبریک میگم عزیزم ایشالا بسلامتی این دوران رو پشت سر بذاری و نی نی تو بغل کنی. امروز نوبت دکتر دارم برم ببینم چی میگه.برام دعا کنین هیچ مشکلی نداشته باشم.ولی عفونت  که فکر میکنم دارم چون ترشح و خارش دارم.اگه عفونت داشته باشم نمیتونم اقدام کنم این ماه؟

خدا جونم شکرت 
بچه ها من ازمایشمو گرفتم.مثبت شد خدارو شکر.روزیه همه ی اقدامیهامون الهییییی❤❤

مبارکه عزیزم انشالله بسلامتی و دل خوش بغل بگیریش😘

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد 
نه عزيزم بچه اولم دختره ، اينم كه پسر شد

خداحفظشون کنه برات عزیزم میگم شما برا ترک و خارش شکم چیکار میکنید راهی دارید اخه من سر بارداری دخترم ماه اخر بدجور خارش شکم داشتم 

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد 
خب خداوشکر چه جالب منم نذر کردم حامله شم مادرشوهرمو ببرم مشهد من انقد دست و بالم خالیه هیچی نتونست ...

مطمئن باش همشون یه جا در میان و به کارت میان 

منم سر دخترم دوجا نوشته بودم هر دوتا ماه زایمانم دراومدن خیلی به دردم خوردن 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
2706