2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013965 بازدید | 355184 پست
عزیزدلم ان شاءالله که کنارخانوات خوشبختوسلامت باشی.امیدوارم به زودی حس مادری روچنان بچشی که ازشادیش ...

قربونت برم مرسی برای دعای قشنگت انشالا به حق این ماه عزیز خدا دل همتونو شاد کنه

یه دونه پسر دارم من  قند عسل دارم من  
خواهش میکنم مریم جانم برای سه شنبه وقت عمل داد پس فردا منتها باید اورژانسی یه سری ازمایش بدم که بب ...

فاطمه جون الهی به حق مرتضی علی عملت با موفقیت انجام بشه و کارا همونجوری پیش بره که میخوای 

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ان شاءالله بحق مولود نیمه این ماه و بحق اولاد حضرت زهرا این ماه انتظارت به پایان برسه و لذت مادر شدن ...

واي مررررسي اعظم جون از دعاي قشنگت دلم خيلي گرفته بود كه الان پيامتو ديدم عزيزم مررررسي كه انقدر مهربوني🌺❤️

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
2728
بچها یه چیز جالب و خنده دار بگم ...شوهرم  به واسطه شغلش ماموریت زیاد میره این سری سر حرف شد گفت ...

وای ماهور برعکس همسر من سه روزه پریم امروز میگفت ۲۳ روزه ما کاری نکردیم گفتم ۲۳ روز ؟سه روزه پریودم اون ۲۰ روز چیه ؟ گفت نه تو بیخیالی خیلی وقته خبر نداری😳😳😳😳😳😳 اگه به حرفش گوش بدم   و پا بدم ۲۴ ساعت شبانه روزو و میاد اقدام🙈🙈🙈🙈🙈🙈

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
انشاا... که موفق بشی لیانا جون . کارت به ivf نکشه .  استرس این کار خیلیه آدمو دیوونه میکنه . ف ...

مرررسي گلي جون كه انقدر گلي انشاالله خودم هم طاقتشو ندارم بازم توكل به خدا 🌺❤️

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
توکل برخداان شاءالله عمل به خیروخوشی بگذره وبعدش بری اقدامواولین اقدامت بگیره ونی نی بگه من اومدم ما ...

قربون تو با این دعات عشقم

فعلا که جدول چینی تا اخر سال بهم گفته دختر

اما من میخوام برخلافش برم و‌توکل کنم بخدا

البته دوتا سه ماه بعد عمل انشالله عمری باشه

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
2740
عزیزدلم میتونم بپرسم شما مشکلتون چیه که تشخیص ای یو ای دادن..؟ چند وقته اقدامین..؟

عزيزم من خودم هيچ مشكلي ندارم فقط همسرم مورفولوژيش يك درصد نرماله قبلا آزمايش داده بود كه همه چي خوب بود تا اينكه تو مركز ناباروري آزمايش داد كه تعجب كردم  من ٩ماه اقدام كردم نشد حالا دكتر گفته دو بار iuiوبعد ivf😔

عزيزم من خودم هيچ مشكلي ندارم فقط همسرم مورفولوژيش يك درصد نرماله قبلا آزمايش داده بود كه همه چي خوب ...

انشالله که به ای وی اف نمیکشی عزیرم

و‌به زودی بی بی مثبتت رو‌میزاری برامون❤️

چشمات پرنور با خلوص نیت بخون طوری که ایمان داسته باشی براورده میشه اقامون کسی رو رد نمیکنه دست خال ...

عزيزم شما امروز رفتي دكتر؟چي شد ؟

انشالله که به ای وی اف نمیکشی عزیرم و‌به زودی بی بی مثبتت رو‌میزاری برامون❤️

قربونت بشم عزيزم انشاالله بي بي مثبت شما رو زودتر ببينيم و ذوق كنيم🤲🏻🤲🏻

قربون تو با این دعات عشقم فعلا که جدول چینی تا اخر سال بهم گفته دختر اما من میخوام برخلافش برم و‌ت ...

عزیزم با این همه خوبی و مهربونی مطمنم عمل موفقی خواهی داشت و با اولین اقدام بعد عمل تون دو تا گل پسر میاد تو دلت.برات از ته دلم دعا میکنم تا بهترینها برات پیش بیاد عزیزم.

بسْمِ اللّهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیمِ ﴿ 1 ﴾

الْحَمْدُ للّهِ رَبِّ الْعَالَمِینَ ﴿ 2 ﴾

الرَّحْمنِ الرَّحِیمِ ﴿ 3 ﴾

مالِکِ یَوْمِ الدِّینِ ﴿ 4 ﴾

إِیَّاکَ نَعْبُدُ وإِیَّاکَ نَسْتَعِینُ ﴿ 5 ﴾

اهدِنَا الصِّرَاطَ المُستَقِیمَ ﴿ 6 ﴾

صِرَاطَ الَّذِینَ أَنعَمتَ عَلَیهِمْ غَیرِ المَغضُوبِ عَلَیهِمْ وَلاَ الضَّالِّینَ ﴿ 7 ﴾

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
فاطمه جون الهی به حق مرتضی علی عملت با موفقیت انجام بشه و کارا همونجوری پیش بره که میخوای 

فدای تو دریای مهربونم

انشالله خود مرتضی علی یه گل پسر بهت بده بعد رژیمت با اولین اقدامت عزیزدلم❤️❤️❤️