2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015323 بازدید | 355184 پست
انشالا كه حتما ميگيره  ولي چقدر زياد هزنيش با احتمال ٤٠درصد زياد  پس ivf كه تعيين جنسيت ...

Ivf تعیین جنسیت میکنه ولی هزینش بی نهایت بالاست 

باز دولتی بهتره , من خصوصی که رفتم 15 تومنی شد , البته تعیین جنسیت نبود 

اي بابا آيسا جان من رفتم سونو ان تي بهم گفت صد در صد پسره حتي يك بارهم با قطعيت با فكر پسر نخوابيدم ...

آره میدونم اشتباهه همش همسرم انداخت تو ذهنم خودمم حس میکنم دختره.سالم باشه هر چی شد رو چشمام جا داره

اسمم آیسا هست.خدایا هزار مرتبه شکر بعد 7سال انتظار منم لایق مادر شدن دونستی.خودت مواظبش باش
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وااي واقعااا    

تا چشم بهم بزنی میرسه عزیزم و کم کم باید ساک نی نی و واسه بیمارستان اماده کنی  ان شالله به سلامتی بگذره این روزا . وو یهو میبینی زده فقط 1هفته ی دیگر به تولد علیرام باقی مانده است😍😍😍 

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
اگه خدا بخواد ولي ٤٠درصد امكان داره  هزينش تو بيمارستان بهمن نزديك ٨تومن ميشه اگه عمل اضا ...

انشاا... که موفق بشی لیانا جون . کارت به ivf نکشه . 

استرس این کار خیلیه آدمو دیوونه میکنه . فقط تا میتونی خودتو سرگرم کن

2731
اهاااا خخخخ اینو نمیتونم تشخیص بدم  انشالله سالم باشه و صالح

خخخخخخخخ

اسمم آیسا هست.خدایا هزار مرتبه شکر بعد 7سال انتظار منم لایق مادر شدن دونستی.خودت مواظبش باش

منم علائم دختر كم نداشتم

بتاي بالا، ضربان قلب بالا، زود مثبت شدن بي بي

و مهم تر از همه مي ديدم اونايي كه ني ني شون پسره ميگفتن همش عرق ميكنن و گرمشونه

من برام عجيبه چون اصلا گرمم نيست و حتي گاهي سردمم

ميشه

مثل يه آدم معموليم تقريبا

الا ديگه همه چيم دوست دارم ترشي شيريني

البته درصد ترشي يكم بيشتره

خلاصه كه توجه به علائم دختر و پسر كه از قديم اومده و نمي دونم از چه جوري كشف كردن 😂اشتباهه

يا امام رضا...بطلب❤️
آره میدونم اشتباهه همش همسرم انداخت تو ذهنم خودمم حس میکنم دختره.سالم باشه هر چی شد رو چشمام جا داره

آره قربونت برم

آدم يهو وابسته ميشه بعد حالش بد ميشه

منم حسم ميگفت ني نيم پسره اما فقط حسممم ميگفت

به علائمم توجه نميكردم

انشالله ني نيت هرچي كه هست عاقبت بخير باشه😍❤️

يا امام رضا...بطلب❤️

یکشنبه هفته ی دیگه تطعیله یا تعطیل نیست؟

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
2738
تا چشم بهم بزنی میرسه عزیزم و کم کم باید ساک نی نی و واسه بیمارستان اماده کنی  ان شالله به سلام ...

واااي😍😍😍😍

ماهور فقط اگه يكم دوست داشته باشم بارداريم تموم نشه به خاطر تكوناشه

خيلي عجيبه حسش😢❤️

انشالله پسرت به زودي تو دلت وول بخوره😍

يا امام رضا...بطلب❤️
پس تو کی بیبی میزنی رزجون؟ ان شاءالله این ماه حسابی مامان جدید داریم زود با عکس بیبی چکت به گروه ان ...

ممنونم عزیزدلم 

انشالله با خبرهای خوب سونوی شما و اروین و بهار جون و همه ی بچه ها انرژی به گروه میدیم 😍😍😍😍

منم ۳۱ احتمالا بی بی میزنم.

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
یکشنبه هفته ی دیگه تطعیله یا تعطیل نیست؟

آره فکر کنم تو تقویم که تعطیل زده عزیزم

معبودا🙏چقدر زیباست حس کردن وجودت حس کردن تمام خوبیهات درحق ما و اینکه همیشه جواب بدی هامون روباخوبی وبخششت میدی خدای خوبم خدای مهربونم شکرت❤️🙏
اگه خدا بخواد ولي ٤٠درصد امكان داره  هزينش تو بيمارستان بهمن نزديك ٨تومن ميشه اگه عمل اضا ...

عزیزدلم میتونم بپرسم شما مشکلتون چیه که تشخیص ای یو ای دادن..؟ چند وقته اقدامین..؟

الهی  و ربی من لی غیرک .. 😢😢                                           
منم علائم دختر كم نداشتم بتاي بالا، ضربان قلب بالا، زود مثبت شدن بي بي و مهم تر از همه مي ديدم اون ...

به نظرم همش بستگی به نیازها و طبع بدنها متفاوته و اصلا نمیشه برای همه ،ی نظر واحد داد.شما با تاریخ اقدامت کلا ما رو بی خیال همه چیز کردی ،منظورم تخمک گذاری و سونویه 😂😂😂

ممنونم عزیزدلم  انشالله با خبرهای خوب سونوی شما و اروین و بهار جون و همه ی بچه ها انرژی به گرو ...

وااااي خييلي خوبه صبحايي كه بچه ها بي بي مي خوان بزنن يا سونو دارن به يه ذوقي ميام سايت😍

ايشالا سه شنبه ميام صبحم و با بي بي مثبت تو شروع ميكنمممم

يا امام رضا...بطلب❤️
وااااي خييلي خوبه صبحايي كه بچه ها بي بي مي خوان بزنن يا سونو دارن به يه ذوقي ميام سايت😍 ايشالا سه ...

الهی فدات 

التماس دعا عزیزدلم 🤲🤲🤲🤲💋💋💋

2706