2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013904 بازدید | 355184 پست
منم ۶ ماهه منتظرم واقعا انتظار سخته

ایشالله خدا دامنتو سبزکنه

خدا جووونم مراقب نی نی تو دلم  باش🤰🤰🤰 ⁦❤️⁩⁦❤️⁩... خدایا شکرررت ک درست وقتی ک فکرشم نمیکردم حاجتمو دادی و مامان شدم⁦❤️⁩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

@مهسااااااااااا ‍  مهسا جون این سونو رو میگی

بهار جان مال خودته؟ 

تئوری رمزی برای ۶ـ۸ هفتس نی نی شما فکر کنم ۱۰ هفته ایناس ماشاالله بزرگ شده

بیشتر به دختر میخوره به نظرم ولی چون بزرگ شده معلوم نیست ان شاالله ان تی عکسشو بزار

آموختم ک خدا عشق است و عشق تنها خداست... و تو زیباترین و با ارزش ترین هدیه خدا به منی پسرم❤️❤️
2728
فقط میخواستم بدونم واسه چی خوبه که بعداقدام میخورن😊😊

اون واسه قبل اقدام گلم

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
بهار جان مال خودته؟  تئوری رمزی برای ۶ـ۸ هفتس نی نی شما فکر کنم ۱۰ هفته ایناس ماشاالله بزرگ شد ...

آره عزیزم  سونو طبق پریم گفت 10 هفته شه ، ولی من میدونم دوهفته بعد پریود لقاح بوده!! حالا ان شاالله ان تی معلوم میشه

وخدایی که در این نزدیکی ست ... خدایا هزاران مرتبه شکر بابت فرشته ی نازی که به من دادی 
سلام ستاره جون خوبی عزیزم😘گل پسرت چطوره😍 چند روز پیش به یادت بودم خوب شد بهمون سرزدی گریه چرا اخ ...

قوربونت برم من، خیلی نگران آینده هستم. نمیدونم چمه. اون از ۴ ماه اول که همش عصبی و نگران بودم اینم از ماه آخر😔

2740
8/500 کیلو 

مامان آتنا خوششششش به حالتون چقدر کم اضاف کردین , من خیلی نگران وزنم هستم , تو بارداریم خیلی اضاف میکنم ,الانم اشتها دارم , واقعا نمیتونم جلو خودمو بگیرم , تا الان هم 3 کیلو اضاف کردم

عاشقتم یسنا و محمد کوچولو خدایا شکرت برا این دو تا زندگیم 
قوربونت برم من، خیلی نگران آینده هستم. نمیدونم چمه. اون از ۴ ماه اول که همش عصبی و نگران بودم اینم ا ...

نگران اینده چرا عزبرم.خدا خودش حواسش بهمون هست.فعلا به فکر ارامش الانت باش واسه اینده  هم خدا بزرگه.گناه دارین به خدا.هم خودت هم کوچولوت هم همسرت.اذیت نکن خودتون رو😘

آروين ويار اصلا نداري؟همه چي ميتوني بخوري؟  من چون استعداد چاقي دارم از اين ميترسم

من کلا آدم بی اشتهایی بودم تو زندگیم و غذا خوردن یه اجبار تو زندگیم بوده و هیچ وقت از خوردنش لذت نبردم الان هم همینطوره 

منطقی که نگاه میکنم هیچ عادت غذایی عجیب غریبی پیدا نکردم همون چیزهایی که قبلا دوست داشنم بخورم الان هم دوست دارم چیزهایی را هم که میل زیادی نداشتم الان هم همینطوره 

انشالله دوم اردیبهشت.... دوشنبه 

سلام عزيزم

من هميشه تو گروه هستم و ميشه گفت از قديمي هاي گروهم و بيشتر ميخونم تا نظر بدم 

از اول بارداري هم ديدم كه تقريبا با شما هم دوره ام

خواستم بدونم اخرين روز پريودي شما كي بود كه دوم ارديبهشت وقت زايمانتونه اخه طبق تيكرمون زياد باهم فرقي نداريم 

من الان ٣٦ هفته ام شما ميشه بگي چند هفته اين؟

سلام عزيزم  من هميشه تو گروه هستم و ميشه گفت از قديمي هاي گروهم و بيشتر ميخونم تا نظر بدم ...

سلام ان شالله که زایمان راحتی داشته باشین

منتظرم اومدن رضا کوچولوی عزیزم هستم ...              به امید خدا
خانمای باردار کی کمر درد داره ؟ تا چقدر کمر درد تو بارداری طبیعیه و مشکلی نداره ؟ 

سلام عزیز دلم صبحت بخیر من اگر زیاد سرپا وایسم یا زیاد پیاده روی کنم کمر درد میگیرم. ولی در کل من اینطوری بودم قبلنا.ولی در کل کمر درد تو بارداری طبیعیه و مشکلی نداره

آره اينو قبلا گفتی.  حالا از شانس من اون موقع که باردار شدم یعنی مرداد ماه این قانون که فقط ای ...

حالا باز زنگ میزنم شانسم و امتحان میکنم. تو راضی بودی از مراقبت های بارداریش دیگه؟؟؟ 

ایشالا که موفق باشی عزیزم ببخشید من فکر میکردم هنوز شاغلی.