2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015087 بازدید | 355184 پست
نمیدونم والا... میگم شاید چند بار اشتباه شده باشه(تو نی نی سایت خوندم که گفتن اشتباه کرده) واسه محکم ...

چه جالب

برای من و خواهر شوهرمو و چند تا از دوستامو ک درست گفت البته برای ما احتمالا ننوشته 

این برگه منه👇👇

آموختم ک خدا عشق است و عشق تنها خداست... و تو زیباترین و با ارزش ترین هدیه خدا به منی پسرم❤️❤️

سلام دوستان منم ۲ یا ۳ اردیبهشت موعدمه برام دعا کنین ..تا الان درد پریودی نداشتم ‌... الان گاهی حسش میکنم ... نزدیک پریودام که میشه استرس میگرم  ... 

منتظرم اومدن رضا کوچولوی عزیزم هستم ...              به امید خدا
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
مامان اتنا عزيز سونو اخر فرستادن شمارو؟چندهفته ايي ميفرستن براي وزن نهايي جنين و طرز قرارگيريش🤔

والا نميدونم دکتر من همون سونوی 32هفتگی رو سونوی آخر قرار داد. 

فقط تو این فاصله صدای ضربان قلب رو چک میکرد. 

خدایا مرا ببخش به خاطر درهایی که زدم ولی خانه تو نبود 
2740
والا نميدونم دکتر من همون سونوی 32هفتگی رو سونوی آخر قرار داد.  فقط تو این فاصله صدای ضربان قل ...

اسم و آدرس دکترت و میدی لطفا؟؟؟ البته اگه از کارش راضی هستی!!! 

راستی سونو انومالی کجا رفتی؟؟؟

اسم و آدرس دکترت و میدی لطفا؟؟؟ البته اگه از کارش راضی هستی!!!  راستی سونو انومالی کجا رفتی؟؟؟

همون دکتر سهيلا عارفی.....

من کلا همه سونوهام رو مرکز پردیس نور رفتم سعادت آباد 

راستی من نمیتونم شیر بخورم عدم تحمل لاکتوز دارم اذیت میشم دوغ میتونه کلسیم مورد نظر رو جبران کنه؟

دوغ روزی دو سه لیوان میخورم

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است گاهی دعا نکرده قرعه به نام تو میشود
راستی من نمیتونم شیر بخورم عدم تحمل لاکتوز دارم اذیت میشم دوغ میتونه کلسیم مورد نظر رو جبران کنه؟ د ...

آره عزیزم چیزهای زیادی جایگزین کلسیم شیر داریم مثل کشک. پنیر. ماست انواع کلم ها 

شاید دکترت مکمل کلسیم هم بهت بده 

همون دکتر سهيلا عارفی..... من کلا همه سونوهام رو مرکز پردیس نور رفتم سعادت آباد 

دکتر سهیلا عارفی که فقط باردار شده ها با ای وی اف توسط خودش و قبول میکنه؟!!!!  یعنی به من اینطوری گفت وگرنه من اونجا پرونده داشتم. من الان موندم دکترم و عوض کنم یا نه؟؟؟

دکتر سهیلا عارفی که فقط باردار شده ها با ای وی اف توسط خودش و قبول میکنه؟!!!!  یعنی به من اینطو ...

آره اينو قبلا گفتی. 

حالا از شانس من اون موقع که باردار شدم یعنی مرداد ماه این قانون که فقط ای وی اف رو قبول ميكنه نبود. اون موقع همه باردارها رو پذیرش میکرد. چند ماه بعد این قانون رو گذاشت. 

من خیلی وقته شاغل نیستم 

2706