2733
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3014710 بازدید | 355184 پست
سلام بچه ها من و گل دخترم حالمون خوبه😍 بعد عمل خیلی حالم بد بود خیلی  چون ناشنا نبودم بیحسم ک ...

سلام باران جون خداروشکر که حالتون خوبه قدم نورسیده مبارک عزیزم ان شالله قدمش پرخیروبرکت وشادی باشه.دکترت اومد؟

خدایا پناهم باش....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام هدی جون 😘😊،بیبی که منفی بود ولی رفتم آزمایش و ازمایش مثبت بود انشاالله فردا هم میرم برای تکرا ...

وای مامان ستایش جونم عزیز دلم خیلی خیلی برات خوشحالمممممممممممم عزیزم

خدا جواب صبوری ها و مهربونی هاتو داد

مبارکت باشه عزیزم خدا رو هزار مرتبه شکررررررررررر

خداي مهربانم مگر داريم لحظه هايي از اين شيرينتر لحظه هايي ناب از جنس حس زيباي دوباره مادر شدن ❤️❤️خدايا اين حس و حال ناب رو نصيب همه ي دوستانم بگردان🙏🏻
2742

سلام سلام به همه ی دوستای مهربونم

خوبین؟

خوشین؟

با شنیدن خبر بارداری مامان ستایش من که عالی ام

خداي مهربانم مگر داريم لحظه هايي از اين شيرينتر لحظه هايي ناب از جنس حس زيباي دوباره مادر شدن ❤️❤️خدايا اين حس و حال ناب رو نصيب همه ي دوستانم بگردان🙏🏻
ممنون بچه ها  انشاالله قسمت همه  نه پزشکم رفته بود شهرستان😔

ای جون دلم باران جونمممممم

قدم نورسیده مبارک 

قدمش پر از خیر و برکت نیکی باشه عزیز دلم چشمت روشن

من اصلا نمیدونم موعدم کی هست😢امروز٣٣روز از سقطم گذشته هنوز پریود نشدم

حنانه جان 7روز دیگه صبر کن نگرانم نباش دم نوش گل گاوزبون خیلی عالیه  اگه میخای امتحان کن دو روز .تا 40روز طبیعیه

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..

@مامان_ستایش1   و مامان آتنا معمولا چندروز بعد از قطع لتروزول تخمک گذاری اتفاق میوفته ؟؟

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
2738
@مامان_ستایش1   و مامان آتنا معمولا چندروز بعد از قطع لتروزول تخمک گذاری اتفاق میوفته ؟؟

عزیزم ببخش من جواب دادم 

ولی تجربه ی من اینو میگه که با خوردن قرص و جواب دهیش  روی بدنهای مختلف متفاوته

من سه دوره خوردم که دوره ی سوم روز یازدهم کلا فولیکولهام خیلی بزرگ شده بود .ولی دوره اول روز ۱۴ هم فولیکول ۲۴ داشتم .با اینکه سیکلهام برابر بود.

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
خدایا به حق این شب عزیر که وفات حضرت معصومه س هست دل نسرین جون و شاد کن و آرزوشو برآورده کن🤲🤲🤲

😭😭😭😭😭😭گریه ام گرفت ممنون بزرگوار.ان شاءالله شما هم بارداری سالم با جنسیت دلخواهت رو پشت سر بزارید.ان شاءالله😭😭😭😭😭😭

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤

@پینکی_پای    عزیزم صلواتو واست فرستادم ان شاءالله به مراد دلت برسی

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
سلام بچه ها من و گل دخترم حالمون خوبه😍 بعد عمل خیلی حالم بد بود خیلی  چون ناشنا نبودم بیحسم ک ...

عزیزم خدا رو شکر که حالتون خوبه قدم گل دخترت مبارک باشه ان شاءالله نامدار باشن مایه افتخارتون بشه.خدا حفظش کنه🤲🤲🤲🤲🤲😍😍😍😍😍👏👏👏👏👏👏🤩🤩🤩🤩🤩🤩

سلام گلم ببخشید جواب میدم من لتروزول میخوردم سایز فولیکولم بزرگ میشه اخریم 9 سیکلم 26 بود اگه بدون دارو در سیکل قبلت خودت فولیکول داشتی حتما حواست باشه سونو دیر نری برای من ی بار شده بود فولیکولم سایز 34 تو در بستگی به خودت داره هر فردی فرق میکنه تو همه ی جور نیست

2706