2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013973 بازدید | 355184 پست
سلام مامان اتنا جون .فداتشم  عزیز دلم انشاالله گل پسر خودت و صحیح و سالم بغل بگیری .ولی بعید می ...

عزیزم

دوره اات چند‌روزه بوده و اینکه مگه نباید دوتا امپول بزنیم؟؟شما یدونه زدی؟؟

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
دوستای گلم سلام ،میخواستم خبری و بهتون بدم که میدونم همتون از شنیدنش خوشحال میشید .من امروز رفتم آزم ...

وااااای مامان ستایش  مبااااااارک باشه عزیزم 😍😍😄😄 واقعا شوکه شدم 😢  خدایا هزار مرتبه شکرت 😢😍😍 میدونستم تو همین ماهها باردار میشی 😄😄 وااای خدا چقدر خوشحال شدم 😄😍 .از صمیم قلبم برات آرزوی بهترینها رو دارم❤  . همیشه وقتی میدیدم با حوصله جواب بچه هارو میدی دلم میسوخت میگفتم خدایا کی میشه مامان ستایش هم باردار بشه و تیکردار بشه . خدایا شکرت 🙇 

وخدایی که در این نزدیکی ست ... خدایا هزاران مرتبه شکر بابت فرشته ی نازی که به من دادی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من پنج شنبه موعدمه بعد یه سقط دیگه اصن امیدی ندارم ولی باکلی کارکردن روی خودم تصمیم گرفتم این ماه اقدام کنم ولی حالتای پری دارم منتظرم ببینم چی میشه. مامان ستایش جون تبریک عزیزم ایشالا سالمو سلامت بیاد بغلت

2731
منو ببخشید که صبح بهتون نگفتم میرم آزمایش ،اخه می ترسیدم بازم منفی بشه و پریود شم و شرمنده همتون بشم ...

فدات که چقدر مهربونی 😙😙  واقعا لایق بهترینهایی 💖 

وخدایی که در این نزدیکی ست ... خدایا هزاران مرتبه شکر بابت فرشته ی نازی که به من دادی 
عربزم  شما فقط با سمت چپ امکان با رداری داشتی یا با سمت راست هم مشکلی نداری؟؟؟ اینکه چرا ی ...

خودم احتمال میدم از فولی سمت راستم باردار شده باشم چون سمت راستم درد داشتم از طرفی قبلا که خارج رحمی بودم توی لوله ی راستم بود البته لاپاروسکوپی کردم و لوله سر جاش هست .سیکل من ۳۰ تا ۳۲ روز هست .هر ماه یه دونه آمپول میزنم چون مشکل آزاد سازی ندارم 

خدایا مرسی که در حقم معجزه کردی😍😍😍😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻
سلاااااااااااااااااااااااااااااااااااااام مامان ستایش گل  خداروشکر خداروشکر هزار بار مبارکت با ...

سلام عزیزم ممنونم بابت تبریکت .بارداری ما همزمان شد حالا هم باهم مراحل و طی میکنیم

2740
چون سابقه بارداری خارج رحم دارم میبایست دو روز دیگه بتا رو تکرار کنم دعا کنید همه چیز اوکی باشه و خد ...

ان شاالله ب سلامت و با دل خوش نی نیتو بغل میگیری عزیزم 

@noora97      

بدو بدو بدو کجاییی از اون خبرا ک خواشحالت میکنه کجایبییییی 

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
خودم احتمال میدم از فولی سمت راستم باردار شده باشم چون سمت راستم درد داشتم از طرفی قبلا که خارج رحمی ...

ترشحات تخمک گذاری هم داشتی عزیزم؟؟

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
وااااای مامان ستایش  مبااااااارک باشه عزیزم 😍😍😄😄 واقعا شوکه شدم 😢  خدایا هزار مرتبه ش ...

سلام بهار جون انشاالله قسمت خودت بشه بزودی زود مرسی که برام دعا کردین واقعا مدیون دعاهای شما هستم 😊😍😊😊

2706