2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013737 بازدید | 355184 پست
@ftm0210     سلام به همشهری عزیزم خوبی پارمیس گلم چطوره.. توهم کم پیداشدیا....

سلام عزیزدلم توخوبی؟رژیم خدب پیش میره؟مهتاب جون درچ حاله؟والا سه تابچه دارم زیادگوشی دستم.نمیگیرم بس ک سرم شلوغه..دلم پیشتونه میام.گاهی خاموش سرمیزنم ازتون

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
سلام دوستان خوبید؟چه خبر ؟انشاالله همه سرگرم نگهداری از نینیهاتون باشید وبزودی قسمت منتظرای گروه بشه ...

سلام عزیزدلم...بارداریا خدایی سخت شده..انشاءالله این چن هفته انگشت شمارم بسلاپت بگذرونی و وراهیتوبسلامت بغل بگیری

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزدلم...بارداریا خدایی سخت شده..انشاءالله این چن هفته انگشت شمارم بسلاپت بگذرونی و وراهیتوبسل ...

سلام گلم ،انشاالله خدا از زبونت بشنوه،پارمیس جون چطوره؟

خدایا مرسی که در حقم معجزه کردی😍😍😍😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻
سلام عزیزدلم توخوبی؟رژیم خدب پیش میره؟مهتاب جون درچ حاله؟والا سه تابچه دارم زیادگوشی دستم.نمیگیرم بس ...

قربانت فاطمه جان خوبم شکر خدا...

آره بد نیس...

رفتم مرکز مامایی ریحانه بهشتی رژیم داد گفت تا ثماه باید رژیم بگیری و بعد ثماه بیا بفرستند ماه اقدام سونو تا ببینم فولی ها در چه حالین....

آره راست میگی گلم..

من که یدونه دارم تموم وقتمو میگیره وقتی خوابه با سرگرمه گوشیمو بر میدارم و میام اینجا...

وای به حال شما که ۳تا داری خواهر راست میگی واقعا آدم وقت کم میاره گاهی اوقات....

خدای مهربونم 😍 خدای عزیزم 😍ممنون که حاجت دلمو دادی خدایا ازت می‌خوام حاجت دل دوستای گلمم بدی ..مامان دوتا جوجه شیطون هستم مهتاب ومهدیار
2731
سوالتو واضح تر بگو.. جنسیت واست مهمه؟؟

نه گلم ففط بچه میخوام من ۳سال وخوردهای ازدواج کردم یه بار باردار شدم بچم مول بود ودیگه کرتاژ کردم الان از اونموقع تا الان دیگه باردار نشدم قریب به ۲سال هم هست که تو اقدامم ولی هنو نتیجه ای نگرفتم الان میگم چجوری با کیت میتونم باردار شم؟

نه من بیهوده گرد کوچه وبازار میگردم                          مزاح عاشقی دارم پی دلدار میگردم💔
نه گلم ففط بچه میخوام من ۳سال وخوردهای ازدواج کردم یه بار باردار شدم بچم مول بود ودیگه کرتاژ کردم ال ...

عزیزم همسرت از اسپرم داده؟؟شاید مشکل از همسرته؟؟

خدای مهربونم 😍 خدای عزیزم 😍ممنون که حاجت دلمو دادی خدایا ازت می‌خوام حاجت دل دوستای گلمم بدی ..مامان دوتا جوجه شیطون هستم مهتاب ومهدیار
2738
عزیزم همسرت از اسپرم داده؟؟شاید مشکل از همسرته؟؟

نه گلم هم من هم همسرم آزمایشات لازم رو دادیم ولی گفتن مشکلی ندارید همسرم هم که گفتن همه چیش فوق نرماله

نه من بیهوده گرد کوچه وبازار میگردم                          مزاح عاشقی دارم پی دلدار میگردم💔
دلیلش چی بود زایمان زودرس داشتی گلم

بخاطر استرس بیش از حد من بچه م ضربان قلبش بالا رفت ک بخاطر بچه اورژانسی سز شدم

تو👶 هستی و چقدر حال من،حال پاییز🍁 امسالم طور دیگری خوب است...🤱

@samin_a   .

@93nazbano   . بچه ها حس کردم تاپیک خوبیه 

۱۴۰۰/۷/۲۴روز امامت امام زمان بیبی چکم مثبت شد . ۱۴۰۰/۸/۱۲صدای قلب کوچولوشو شنیدم🤩 . خدایاااا خودت مراقب هدیه ای که بهم دادی باش.🥰خداااایاااا منم زودتر ببرپیش مامانم .من بدون مامانم نمیخوام این دنیارو😭
سلام مرسی گلی

فدات 

۱۴۰۰/۷/۲۴روز امامت امام زمان بیبی چکم مثبت شد . ۱۴۰۰/۸/۱۲صدای قلب کوچولوشو شنیدم🤩 . خدایاااا خودت مراقب هدیه ای که بهم دادی باش.🥰خداااایاااا منم زودتر ببرپیش مامانم .من بدون مامانم نمیخوام این دنیارو😭
2706