2733
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3014720 بازدید | 355184 پست
آره خیلی کم میان..  نمی‌دونم از بی وفایی شونه.. یا واقعا مشکلاتی دارن که نمی‌رسم بیان... ماهم ...

الهی آمین. سلام دوستم از بی وفایی نیست یاد دوستانم همیشه در خاطرم هست همیشه یه فکرتونم و از خدا تمنا دارم خواسته ی دلتونو با حکمتش یکی کنه. دنیامون سخت میگذره ناخوش میگذره بازم شکر بازم شکر من به نوبه ی خودم دیگه بریدم خسته شدم قسمت و حکمت واسه من یکی نشد آرزو هام تو سینه مونده 

خدایا معجزه میخوام 
الهی آمین. سلام دوستم از بی وفایی نیست یاد دوستانم همیشه در خاطرم هست همیشه یه فکرتونم و از خدا تمنا ...

سلام عزیزم خوبی گلم...

پدرت بهتره؟؟

آخه میدونی نسرین جان اون زمان که بانو اقدام داشت حول وحوش سال۹۶ نمی‌دونم یادته یانه تاپیک خیلی با صفا بود خیلی صمیمیت توش بود.. 

الان اکثرا باردار شدن وبه خواسته هاشون رسیدن خداروشکر.. اما واقعا از بی وفایشونه که نمیان وتاپپک  مثل حال هوای قدیمش بکنن..

اصلا منظورم به شما نبود خانومی می‌دونم مشکلات پدرت هست مشکلات خودت هم هست..

ان شالله یکی یکی زود زود پشت سر بزاری سختی هارو گلم...

خدای مهربونم 😍 خدای عزیزم 😍ممنون که حاجت دلمو دادی خدایا ازت می‌خوام حاجت دل دوستای گلمم بدی ..مامان دوتا جوجه شیطون هستم مهتاب ومهدیار
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الهی آمین. سلام دوستم از بی وفایی نیست یاد دوستانم همیشه در خاطرم هست همیشه یه فکرتونم و از خدا تمنا ...

نگو اینجوری که بریدم...

انقد باید درهارو بکوبید تا خدا بهترین درو واستون باز کنه گلم..

هیچ وقت به درگاه خدا نا امید نشو عزیزدلم...

اون بالایی که هیچ وقت بد مارو نمی‌خواد..

اما ما ها تو اوج سختی ها و گرفتاری ها ازش نا امید میشیم ومیگیم چرا خواستم و برآورده نکردی چرا فلان کار درست نشد و.... ونا امیدبرنگردونمتون

خدای مهربونم 😍 خدای عزیزم 😍ممنون که حاجت دلمو دادی خدایا ازت می‌خوام حاجت دل دوستای گلمم بدی ..مامان دوتا جوجه شیطون هستم مهتاب ومهدیار
سلام عزیزم خوبی گلم... پدرت بهتره؟؟ آخه میدونی نسرین جان اون زمان که بانو اقدام داشت حول وحوش سال۹ ...

ناراحت نشدم گلم میدونم روزای فشنگی رو پشت سر گذاشتیم بازم اشکال نداره ان شاء الله همه سرشون به خوشی گرم باشه ان شاء الله سال دیگه خودتم با گل پسرت سرت گرم بشه و وقت نکنی گوشی دست بگیری پدرمم خوبه بازم شکر دستامونو رو به درگاه الله بلند کردیم الهی که به حق بزرگی و بخشندگی خودش دست خالی برمونگردونه

خدایا معجزه میخوام 
2728
ناراحت نشدم گلم میدونم روزای فشنگی رو پشت سر گذاشتیم بازم اشکال نداره ان شاء الله همه سرشون به خوشی ...

ان شالله همه حاجت روا بشن🙏🙏🙏

نگو اینجوری که بریدم... انقد باید درهارو بکوبید تا خدا بهترین درو واستون باز کنه گلم.. هیچ وقت به ...

نه اصلا ناامید نیستم ولی دیگه کشش ندارم میدونی یه جورایی خسته ام  پستی و بلندی زندگی 28ساله ی من خیلی زیاد بود شکر   بخداوندی خدا قسم هیچ ناشکری نمیکنم  ابدا همش دردودله ولی خوب هنوزم منتظرم منتظر معجزه هنوزم... 

خدایا معجزه میخوام 
2738
امیدم ب خدا و دعایه شما دوستان😍💋⚘

آن شالله عزیزم خدا خواسته دلتو برآورده کنه...

@jigar_shosho    

سلام شبنمی خوبی؟؟

راجع به مغزیجات میگی بهم چی خودت میخوردی چی همسرت؟؟؟

سلام دوستان خوبید؟چه خبر ؟انشاالله همه سرگرم نگهداری از نینیهاتون باشید وبزودی قسمت منتظرای گروه بشه🤲🏻😍

ببخشید مثل قدیما نمیتونم بیام تاپیک ،از اول بارداریم که درگیر یسری مشکلات جسمانی بودم الانم با بالارفتن ماهم بدتر شدم ،درد معده امونمو بریده از طرفی رگ سیاتیکم نمیزاره حتی یه دقیقه راحت بشینم یا دراز بکشم همش در حال راه رفتن هستم،خوابم خیلی کم شده و بسختی میتونم کمی استراحت کنم و .....،ولی فارغ از اینا،این انتظار با همه ی دردهام برام لذت بخشه ،عشقای من اگر قابل باشم همیشه دعاگوی همتون هستم و امیدوارم بزودی همتون بیایین اینجا و از دردسرهای نینی داری گپ بزنیم😍🤩😘🤲🏻

خدایا مرسی که در حقم معجزه کردی😍😍😍😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻
نه اصلا ناامید نیستم ولی دیگه کشش ندارم میدونی یه جورایی خسته ام  پستی و بلندی زندگی 28ساله ی م ...

عزیزم میتونید از اسپرم برام بفرستید تا ببینم پیامتون قبلا خونده بودم الان نمیتونم پیدا کنم تا ریپلی کنم

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
ان شاءالله خدا به شماهم یه پسرسالم صالح بده😍

ان شالله ممنون عزیزم

2706