2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3014720 بازدید | 355184 پست
تبسم جان عزيزم شما بارداري واست خوب نيست ناراحتي ممنون از همدرديت عزيزم قلب خودمم پر درد ميشه وقتي ب ...

سلام خوبی عزیزم بهتری ؟

عشق جان میشه ازت سوال بپرسم که مشکل اصلی چی بود کلیه های بچه بود ؟؟؟ممنون میشم بگی 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
@jigar_shosho     سلام شبنمی خوبی؟؟ راجع به مغزیجات میگی بهم چی خودت میخوردی چی همسرت؟؟ ...

سلام عزیزم قربونت خوبم

خودم کشمش. فندق نمکی. پسته البته کم.انجیر میگرفتم آب مینداختم هرشب هردو میخوردیم .خودم همینا بقیش ن

شوهرم پسته.بادام.فندق.کشمش قلیایی کم بخوره.بادام انواعشو میشه بخوره ولی درختیش بهتره.گردو خ واسش خوبه صبحا با خرما لقمه درست کن بده بخوره

تخمه آفتابگردان نمکی هردو بخورین.تخمه کدو هم خوبه بخصوص شوهرت

من هرروز ی کم میزاشتم ببره شرکت بخوره

معجونم خوبه بدیشگی چیز دیگ من مغزیجاتو آسیاب میکردم صبحا میریختم رو ارده شیره میدادمش خ ن ک گرمیش بشه.میدونی ک ارده شیره هم مقوی هم تو رژیم هست

سوال دیگ ای داری بگو درخدمتم عزیزم

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دوستان خوبید؟چه خبر ؟انشاالله همه سرگرم نگهداری از نینیهاتون باشید وبزودی قسمت منتظرای گروه بشه ...

سلام مامان ستایش عزیز.ایشالا خ زود نینی بسلامت بدنیا میاد و این دردا تموم میشه.

درسته سخته ولی ب قول خودت لذت بخشه

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
😥😥

ساناز ب این چیزا فکر نکن

2742
سلام عزیزم خوبی گلم... پدرت بهتره؟؟ آخه میدونی نسرین جان اون زمان که بانو اقدام داشت حول وحوش سال۹ ...

منم ک اقدام بودم حتی موقعی ک باردار شدم بچه ها خ میومدن الان هرموقع میام ی صفحه فقط رفته جلو😐

خیلیا اصلا دیگ نمیان.خب هفته ای بار ک میشه اومد 

دیگ بی وفا شدن فرشته جونی

الهی آمین. سلام دوستم از بی وفایی نیست یاد دوستانم همیشه در خاطرم هست همیشه یه فکرتونم و از خدا تمنا ...

سلام نسرین جونم.نگووووو ی روز آرزوت واقعی میشه .خدا نکنه تو دلت بمونن

ایشالا خ زود میای خبر سلامتی بابا رو میدی

خبر اومدن ی نینی نازو میدی

نسرین ب خواسته هات فکر کن

ب رویاهات فکر کن ک بهشون رسیدی. کائنات همونو بهت میده

2740
ساناز ب این چیزا فکر نکن

کلی درد دارم شبنم دکترم روزی یکی ایزوکسوپرین داده واس جلوگیری از زایمان زودرس ۲ تا میخورم از دیروز🙁 بش گفتم گف باش ۲ تا بخور مشکلی نیس

از ی طرفم درد لگن دارم نمیتونم تکون بخورم انقد یه وری میخابم پاهام بی حس میشه وای تاحالا خیلی حاملگیم آسون بود وارد ۸ ماهم ک شدم همه دردا یسری اومد🙁 

شبم از ساعت ۵ بیدارم این بچه انقد تکون میخوره لگد میزنه خوابم میپره😅😅

سلام خانوما میشه عکس کیتامو بفرستم گیج شدم بخدا

روز اول سیکل تمام منتظران این گونه است. سعی برای دور بودن از چشم تمام دنیا اولین اقدامشان است تا کسی نپرسد: این ماه هم نشد؟
کلی درد دارم شبنم دکترم روزی یکی ایزوکسوپرین داده واس جلوگیری از زایمان زودرس ۲ تا میخورم از دیروز🙁 ...

استراحت کن استرسم نداشته باش.آره دیگ وارد ماه ۸ ک میشی پادردو لگن درد خ اذیت میکنه.منم همین جوری بودم. پس پسری توم شیطونه😄کیانمهر انقدر شیطونه همش دنبالش میدوم بلایی سرش نیاد

استراحت کن استرسم نداشته باش.آره دیگ وارد ماه ۸ ک میشی پادردو لگن درد خ اذیت میکنه.منم همین جوری بود ...

همش استراحت میکنم میخابم فقط😅همه میگن تا میتونی بخاب بعد بچه شبو روز نداری😐

ای جان خدا حفظش کنه 

عب نداره شیطونی کنه دنبالش بدوم تحرک داشته باشم بلکه لاغر شدم😑💔

استراحت کن استرسم نداشته باش.آره دیگ وارد ماه ۸ ک میشی پادردو لگن درد خ اذیت میکنه.منم همین جوری بود ...

راستی چرا میگن برا بیمارستان ۲ ست لباس بردار

من دوتا شلوار میبرم یدونه بلوز استین بلند یدونه استین کوتاه یدونه هم رکابی 

کافیه؟ 

سلام عزیزای دل خوبید خوشید سلامتید؟❤🥰

نمیدونم کیا هستن هنوز توتاپیک ولی دلم برای همتون تنگ شده حسابی 🥰

حسابی با زردی دخترم درگیر بودم یه زردی ادامه دار بود وحسابی اذیت شدیم تواین گرما 

ولی خداروشکر الان حالش خوبه ❤

ازشیرین بودنش نگم براتون شده همه داروندارم خیلی عشقه خیلی با دنیا عوضش نمیکنم 🥰❤

شجره برام پیام گذاشته دیگه هرچقدر براش پیام میزارم ارسال نمیشه دلیلش چیه؟خیلی دلتنگشم

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

دلم براتون خیلی تنگ شده ولی با نوزاد سخته مثل قبل بیام پیام بزارم خیلی هنر کنم بخونم پست هارو😂😁

بیاد تک تکتون هستم دعاگوی همتون هم هستم همگی توقلبم جادارید یاد روزهای گذشته بخیر امیدوارم همگی حاجت روا از تاپیک برید بیرون❤🤲🏻اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
2706