2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3014904 بازدید | 355184 پست
سونوگرافی صدری که تعریفشو خیلی شنیدم میگن کارش خوبه ، ۹۰ درصد هم درصد بالاییه، امیدوارم خواست خدا با ...

مرسی عزیزدلم برای من واقعا فرقی نداره جنسیتش ولی خیلی دلم مبیخواد زودتر بفهمم 😍😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
کیتم مایل ب منفی بود ولی انگار وقتی ازاد شده بود کیت زدم بیخیال حالا از ماه بعد حساس میشم زود زود ...

احساس میکنم وزن کم کردی بدنت فعال شده به نظرم ادامه بده ....الان دقت کن ببین ۱۴ روز آینده پریود میشی یانه ...

انشاءالله خدا سوپرایزت کنه عزیزدلم😘😘❤❤🤲🏻🤲🏻

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
احساس میکنم وزن کم کردی بدنت فعال شده به نظرم ادامه بده ....الان دقت کن ببین ۱۴ روز آینده پریود میشی ...

عزیزم شما بارداری میشه من ودعا کنی دکتر اعصابم بهم اجازه بارداری بده؟ فردا پیشش وقت دارم.خیلی استرس دارم😔

عزیزم شما بارداری میشه من ودعا کنی دکتر اعصابم بهم اجازه بارداری بده؟ فردا پیشش وقت دارم.خیلی استرس ...

حتما عزیزم انشاءالله خدا کمکت کنه وفردا دکتر اعصابت بهت اجازه بارداری بده ودلت شاد بشه 

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
2740
احساس میکنم وزن کم کردی بدنت فعال شده به نظرم ادامه بده ....الان دقت کن ببین ۱۴ روز آینده پریود میشی ...

واای سانی فکر نمیکردم بارداری تو کرونا اینفدر سخت باشه استرس رهام نمیکنه 

دو روزه کمی سوزش و خارش گلو دارم کلی ترسیدم 

اصلا موندم چطور برم سونو وآزمایش ودکتر

سلام سامی جون چطوری خوبی؟؟ چقدر تاپیک خلوته

سلام عزیزم قربونت برم توخوبی؟

من اصلا حالم خوب نیست تهوع دارم وخستم وکلافه ....

کل روز تهوع دارم دقیقا مثل بارداری دخترم ....

بخاطر همین زیاد نمیام حالم خوب نیست

واای سانی فکر نمیکردم بارداری تو کرونا اینفدر سخت باشه استرس رهام نمیکنه  دو روزه کمی سوزش و خ ...

من هم سرفه میکنم چیزی هم نمی تونم بخورم تا خوب بشم ..

کلا کلافم امیرعلی حالم خیلی بده الان که دارم مینویسم از تهوع دارم میمیرم 

عزیزم گیرم نیومد ☹یکی گفت برات میارم بعد گفت پیدا نکردم

باید بری مرکز ناباروری .اونا دارن

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
شبنم جان خوبی؟زردی پسرت خوب شد؟  دستگاه ک همه بچه ها رو میذارن برای زردی چرا نذاشتی اون ک بهتر ...

خوبم مرمر جون بله خداروشکر خوب شد

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2706