2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015731 بازدید | 355185 پست
دیروز اقدام میرفتی خوب بود ساناز  گفتم روزهایی که ترشح داری حتما اقدام کن الانم دیر نشده عزیزم ...

اقدام برم چی بشه اخه خواهر اسپرم درست حسابی مگه هس😔😪

ان شاءالله از ماه بعد ک شوهرم رفته عمل اقدام میکنم

دعام کن سامی بخداوندی خدا قسم الان گریه میکنم دیگه نمیکشم عکس سیسمونی نگاه میکنم دلم ضعف میره گریه میکنم میگم یروز میاد منم برم سیسمونی بخرم؟😭😭😭😭

اقدام برم چی بشه اخه خواهر اسپرم درست حسابی مگه هس😔😪 ان شاءالله از ماه بعد ک شوهرم رفته عمل اقدام ...

آخه چرا نیاد ساناز مطمئن باش اون روز میرسه باورکن عزیزم خدا میخواد بهترین هدیش رو قسمتت کنه تو زمان خودش ولی حتما قسمتت میشه مطمئن باش یک روزی همین جا عکس خرید سیسمونی نی نیت رومیزاری وماکلی ذوق میکنیم برات توکل بخدا❤🤲🏻

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه الهام جون اصلا خواب ندیدم سر دخترم همیشه خواب میدیدم پسره بچم ولی الان هیچ خواب ندیدم تاحالا.... ...

سامي جون مباركه خيلي حس قشنگيه😍همسرتم شنيد صداي قلبشو؟

من نميدونم چرا علائم ندارم نگران شدم😔

♥️
آخه چرا نیاد ساناز مطمئن باش اون روز میرسه باورکن عزیزم خدا میخواد بهترین هدیش رو قسمتت کنه تو زمان ...

قربونت برم ممنون ک اینقد امیدوارم میکنی😔😘ان شاءالله خدا از دهنت بشنوه از دهن منکه نمیشنوه😔

ان شاءالله ک سامی تو دلته💜🤲🏼

2731
سامي جون مباركه خيلي حس قشنگيه😍همسرتم شنيد صداي قلبشو؟ من نميدونم چرا علائم ندارم نگران شدم😔

قربونت برم عزیزدلم ممنونم 😘🥰❤

نه اینجا همراه اجازه نمیدن بیاد تو....

نگران نباش من هم تا یک هفته پیش اصلا علائم نداشتم یک دفعه ای شروع شد الان هم تهوعم خیلی کم شده هروقت گرسنم میشه تهوع میگیرم خیلی ....

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
قربونت برم ممنون ک اینقد امیدوارم میکنی😔😘ان شاءالله خدا از دهنت بشنوه از دهن منکه نمیشنوه😔 ان شا ...

ممنونم ساناز جونم از دعای قشنگت😘🥰❤🤲🏻

نا امیدی نداریما ....به خودت برس حسابی قراره مامان قوی باشی ❤🥰🤲🏻خدا خیلی بزرگه مطمئن باش بهترین هاروقسمتت میکنه بوقتش اون زمان هم دیر نیست آماده باش 😍❤

قربونت برم عزیزدلم ممنونم 😘🥰❤ نه اینجا همراه اجازه نمیدن بیاد تو.... نگران نباش من هم تا یک هفته ...

منم گاهي خوبم گاهي يه طوريم ولي قبل اينكه بفهمم باردارم علائمم بيشتر بود من احتمالا بيستم برم سونو شايدم زودتر بايد برم دكتر بهم ميگه كي برم واسه منم دعا كن عزيزم 😊♥️

♥️
منم گاهي خوبم گاهي يه طوريم ولي قبل اينكه بفهمم باردارم علائمم بيشتر بود من احتمالا بيستم برم سونو ش ...

مطمئن باش حال فندوقت خوبه عزیزدلم 😘🥰🤲🏻❤

انشاءالله میری وصدای قلبش رو میشنوی خیالت راحت میشه🥰❤🤲🏻

راستی یه تاپیک سراغ ندارید عکس وبزارم نظریه رمزی بلد باشه؟

ممنونم ساناز جونم از دعای قشنگت😘🥰❤🤲🏻 نا امیدی نداریما ....به خودت برس حسابی قراره مامان قوی باش ...

ان شاءالله ان شاءالله😍😍😍چشم😍

راستی میگم تیکرت جلو نیس؟طبق تاریخ پریود گذاشتی؟

مطمئن باش حال فندوقت خوبه عزیزدلم 😘🥰🤲🏻❤ انشاءالله میری وصدای قلبش رو میشنوی خیالت راحت میشه🥰❤ ...

سامی من نگران شدم بخاطر درد پریودیم

میگما نکنه از ویتاگنوس باشه یه شب در میون ۴۰ قطره و

دمنوش ویتاگنوس بومادران و سیاهدانه هم میخورم روزی یکی دو لیوان

ان شاءالله ان شاءالله😍😍😍چشم😍 راستی میگم تیکرت جلو نیس؟طبق تاریخ پریود گذاشتی؟

نه آوردم عقب جلو تر بود یک هفته آوردم عقب ...

تاریخ زایمان وزده ۲۰ خرداد من تیکرم رو ۸خرداد  تنظیم کردم یعنی میشه ۳۸ هفته آخه من سزارینی هستم 

من یکی میشناسم طبق انتی میگه و همرو صحیح میگه شاید اینم بگه

خوب عکس وبراش بفرست یا تگش کن اینجا 

سامی من نگران شدم بخاطر درد پریودیم میگما نکنه از ویتاگنوس باشه یه شب در میون ۴۰ قطره و دمنوش ویتا ...

نگران نباش ولی من بومادران وسیاهدونه رو تجربه ندارم اما ویتاگنوس خیلی خوبه وهیچ مشکلی نداره