2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013865 بازدید | 355184 پست
خاک تو سر کیت رو خوب اومدی 😂😂😂😂😂 منم یادمه دخترم نمیخوابید مال من هم‌ ظهر  بود اون ز ...

دو سري ازمايش داد شوهرم دفعه اول زياد جالب نبود گفتن خوبه ولي واسه پوس بايد قوي تر باشه ازمايش سري بعدش خيلي بهتر شد 

ويتامين اي ٤٠٠ خارجي ، جوشان سي و ب كمپلكس، سلنيوم، فرتيل ايد، زينك 

البته از همشون هر شب نميخوردا 

شربت زعفرون با عسل غليظ هر روز

عرق كاسني صبح ناشتا 

ميكس موز انبه درست ميكردم با پودر جنسينگ،دارچين،پودر نارگيل،پودر كنجد و ٤ مغز 

اجيل، شكلات تلخ ، بوقلمون، ماهي، بادوم زميني ، نزديك اقدام ٢بار جگر 

گوشت قرمز خيلي كمتر ميخورد نسبت به قبل 

همينا كلا تو اين ١٥ ماه به همسرم دادم  

خودمم اين ماه ويتامين اي، كيوتن، فوليك، متفورمين ، عسل و سياه دونه، دمنوش دارچين زنجبيل هل گل محمدي، نبات داغ با زعفرون غليظ ٣روز پري، اويشن تو پري 

همينا كلا...واسه قليايي هم خربزه توت فرنگي كشمش انگور خرما موز چاي سبز دمنوش قاصدك 

تنبلي خفيف دارم ولي فولي بالغ معمولا دارم متفورمين ميخورم از روز ارل تا تخمك گذاري روزي چندبار با روغن سياه دونه ماساژ ميدادم به حا خونده بودم ماساژ باعث خونرساني ميشه و فعال ميكنه تخمكارو 

سيكلامم با دوفاستون منظمه فعلا 

آره واقعا خدا رو شکر . ماهور باید رفته باشه انتی دیروز .خودمم گرفتگی داشتم ماه قبل رفتم عکس و بلاخره ...

خب پس خدا را شکر رفع شده چطور زودتر نفرستادنت عکس رنگی این همه دارو و انتظار 

چیزی دیگه نمونده انشالله که به زودی خدا یه دوقلو بهت بده پاداش این همه انتظارت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره بابا امیدوار باش 😍

مريم يني ميخوام سرمو بكوبم به ديوار🥴🥴🥴 

الان رفتم دسشويي ديدم ترشح تخمك گذاري دارم شديد 

يني چي اخه 

بخدا گيج شدم نميفهمم  

الان ميگم اگه الان ازاد شده كاش امروز صبح هم اقدام ميرفتم

بچه ها امروز که بخیر گذشت دعا کنید برام فردا 30 سیکلم من سیکلم یا 28 روزست یا 30 روزه دیروزم بی بی چک منفی بود

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
2731
خب پس خدا را شکر رفع شده چطور زودتر نفرستادنت عکس رنگی این همه دارو و انتظار  چیزی دیگه نمونده ...

ممنون چند ماه دکتر پیشنهاد داد خودم نرفتم آخر سر هم به اصرار فاطمه رفتم .خدا کنه الهه جان بخدا خسته ام دیگه 

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد ❤مامان هدیه  ام ❤ من کوردم  ❤❤خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه
سلام خوبین من نوک سینه هام خیلی دردناک شدن کل سینه هامم سنگین شدن بنظرتون پریود نمیشم واس همین؟ ۶۲ ...

ای وای ساناز جون هنوز پریود نشدی ؟

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد ❤مامان هدیه  ام ❤ من کوردم  ❤❤خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه
2738
مريم يني ميخوام سرمو بكوبم به ديوار🥴🥴🥴  الان رفتم دسشويي ديدم ترشح تخمك گذاري دارم شديد&nbs ...

پانیذ امروز اقدام نرفتی؟

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
بچه ها امروز که بخیر گذشت دعا کنید برام فردا 30 سیکلم من سیکلم یا 28 روزست یا 30 روزه دیروزم بی بی چ ...

انشاءالله بارداری تبسم جون به امید خدا❤🤲🏻

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
سلام خوبین من نوک سینه هام خیلی دردناک شدن کل سینه هامم سنگین شدن بنظرتون پریود نمیشم واس همین؟ ۶۲ ...

سلام امکان داره بخاطر اچ دی باشه گلم

سونو انومالی هم رفتی؟ منم میگذرونم بچه خیلی مسئولیت داره اونم با این وضعیت مملکت همش باید نگران فردا ...

آره قربونت برم رفتم  خداروشکر همه چی خووب بود..واقعا حق داری بچه مسئولیت داره..خدانگه دارشون باش..گاهی یه سربزن دلم براگذشته هاتنگ شده

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
دو سري ازمايش داد شوهرم دفعه اول زياد جالب نبود گفتن خوبه ولي واسه پوس بايد قوي تر باشه ازمايش  ...

حسابی همه جوره تقویتی خوردین آفرین گدبانو‌

الان زنجبیل تازه هست برم بخرم ؟

2706