2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015026 بازدید | 355184 پست
آفرین خیلی خوب مدیریت کردی زمان رو  من اصلا باد نیستم چجوری چی بگم که ببرم بذارم جایی بچه رو و ...

الی جون چاره ای نداشتم کلی ورزش کرده بودم ماساژ روغن سیاهدونه انجام داده بودم ملی دارو گیاهی و دمنوش خورده بودم هر دو آمپول تقویتی زده بودیم دلم نمی اومد زحماتمون هدر بره

حالا خدا بزرگه شاید اقدام شما افتاد شب و با خیال راحت اقدام کردین

فقط همون ماه و همون  ی اقدام و داشتم الی جون ماه‌های قبل هم اقدامی نداشتم

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
ویتاگوتس  منم میخواستم بگیرم از الان استفاده کنم وبهد ترسیدن من مشکل نداشتم تا پارسال  مش ...

الی جون ویتاگنوس گیاهیه برا خانوما خیلی خوبه هم پریودی رو تنظیم می‌کنه هم تخمدانو تقویت می‌کنه اصلا هم مشکلی ایجاد نمیکنه

من چون کیت ماه‌های قبلم کمرنگ میشد و دو خط پرنگ نمیشد فولی هم ۱۱بالاتر نمیرفت تصمیم داشتم لتروزول بخورم ولی باراهنمایی دوستان دارو گیاهی رو ترجیح دادم 

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مرسی گلم.باشه پس منم میخورم اینماه.میگم من که مشکلی ندارم اشکالی نداره بخورم؟

فقط بیشتر از سه روز نخوری چون ترشحات دهانه رحم و خیلی رقیق می‌کنه 

خواهش میکنم مریم جان  تفاوت من و تو در اینه ک من علائم رو کامل حس کردم ساعت۶عصر تخمدانم ی تیری ...

پس دخترا رو دست به سر كردي منم ديشب ساعت ١٠:٣٠ دخترمو بردم بخوابونم هي ميگفت مامان خوابم نمياد كه گفتم بخواب 😂

اره اين دردا ادمو گيج ميكنه منم روز ١٠ سيكلم تخمدانم درد ميكرد و ميدونستم واسه رشدشه ولي وقتي ازاد شد اصلا هيچ دردي متوجه نشدم  برعكسه ماهه پيش 

اين فولي ها هم به قول الي بلا شدن واقعا🥴 

پس تو هم ٣.٥ ساعت فاصله داشتي با ازاد شدنش واسه منم ٦.٥ ساعت فاصله شد فكر كنم...😕 

منم ديشب بعد اقدام كلي گريه كردم سر درد شدم خيلي غصه خوردم ولي شوهرم ارومم كرد گفت ديگه راضي باش به رضاي خدا اون بالايي هرچي بخواد ميده به ساعت و اين چيزا نيست ديگه توكلمون به خداست 

2731
آره عزیزم اگه خدا بخاد ناممکن هم ممکن میشه پس رو ب کمرنگی رو ساعت ۶عصر رفته بود آره؟۴ یا۵ساعت فاصله ...

منم نتونستم اقدام نكنم خيلييييي شوهرمو تقويت كرده بودم ٦ روزم تخليه نشده بود كلي هم چيزاي گرمي و قليايي خودم خورده بودم كلي ها... ياد ديروز ميفتم ميگم خاك تو سر كيتم انقدر زود كمرنگ شد🥴

2740
من ۵ سال بود ک منتظر دومی بودم ک تصمیم گرفتم داری گیاهی بخورم تخم هویچ پنج انگشت عرق بومادران سیاه د ...

شما چند بار اقدام داشتین؟

یک روز در میون؟ کیت هم استفاده کردین؟

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹
الی جون چاره ای نداشتم کلی ورزش کرده بودم ماساژ روغن سیاهدونه انجام داده بودم ملی دارو گیاهی و دمنوش ...

آفرین آفرین 

فقط فرصت کردی برام بگو‌چیا مصرف کردی هم خودت هم همسرت و چه مدت 

ضمنا این ویتاکونس رو چند سیکل خوردی 

من‌امروز شش سیکل هستم و‌پری هام تقریبا منظمه

منم نتونستم اقدام نكنم خيلييييي شوهرمو تقويت كرده بودم ٦ روزم تخليه نشده بود كلي هم چيزاي گرمي و قلي ...

خاک تو سر کیت رو خوب اومدی 😂😂😂😂😂

منم یادمه دخترم نمیخوابید مال من هم‌ ظهر  بود اون زمان‌چقدر حرص خوردم 

بعدش 

بعدا یگو‌چیا به همسرت دادی 

آزمایشش خوب بود ؟؟

خودت هم چی مصرف کرده بودی 

تنبلی داشتی 

پریودت منظم بود ؟

خدا را شکر ....چقدر واسه ماهور خوشحال شدم انشالله انتظارهای شما هم تموم میشه تو صفحه های قبل خوندم ک ...

آره واقعا خدا رو شکر . ماهور باید رفته باشه انتی دیروز .خودمم گرفتگی داشتم ماه قبل رفتم عکس و بلاخره با درد شدید باز شدن خدا رو شکر .ان شاءالله ان شاءالله هیچ کسی منتظر نباشه دیگه 

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد ❤مامان هدیه  ام ❤ من کوردم  ❤❤خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه
عزیزم از مامان ستایش چه خبر؟ باردار شدن؟ رز چی ؟ خوندم در مورد ازمایش همسرش دیگه تاپیک اومد؟  ...

نه متاسفانه ایشونم هنوز منتظرن . رز هم از وقتی آزمایش همسرش بد شد دیگه تاپیک نیومد . دلکمم هنوز اقدام نکرده 

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد ❤مامان هدیه  ام ❤ من کوردم  ❤❤خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه
الی جون ویتاگنوس گیاهیه برا خانوما خیلی خوبه هم پریودی رو تنظیم می‌کنه هم تخمدانو تقویت می‌کنه اصلا ...

دریا جون قربونت برم چقدر امضات قشنگه خدارو شکر که دلتون شاد شد عزیزم الهی به سلامتی گل پسری بیاد تو بغلت💓💓💓💓💓💓

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
فردا19هفته م پرمیش.....فدای تو..توچ میکنی فسقلی اذیتت نمیکنه

سونو انومالی هم رفتی؟ منم میگذرونم بچه خیلی مسئولیت داره اونم با این وضعیت مملکت همش باید نگران فردا بود البته از لطف خدا نمیشه ناامید شد امیدمون به خداست که همه چی درست بشه 

بچه هامون اینده ی خوبی داشته باشن انشالله 

2706