2752
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015824 بازدید | 355185 پست
همون روز رفت نمونه دادن گفت ميخوام نمونه يدم  ميشه توضيح بدين

الي جوني همسر من رفت همونجا نمونه رو اماده كرد داد بهشون 

گفت ازمايش اسپرم ميخوام بدم 

ظرف دادن بهش گفتن برو دسشويي🤦‍♀️

همين ديگه 

چون نمونه نبايد از طريق نزديكي باشه وهم اينكه بايد زير ٢٠ دقيقه برسه ازمايشگا 

والا منم دقيق نميدونم  فقط كيت خريدم  كه قبل تخمكگذاري اقدام كنم  شما سيكلت ...

من سیکلام ترتیب درستی نداره😢😢

یه ماه ۲۸ یه ماه ۳۲ یه ماه ۳۵ 

قاطیه 😢

با این اوصاف تخمک گذاریمم پیدا کردنش سخت میشه

اما من از حالات بدنم میفههمم ک تقریبا کی هست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مرسي عزيزدل با دعاي شما دوستاي خوبم  كاشكي ميدونستم قراره به اين زودي كمرنگ بشه و  ه ...

خواهش میکنم مریم جان 

تفاوت من و تو در اینه ک من علائم رو کامل حس کردم ساعت۶عصر تخمدانم ی تیری کشید و درد کرد ک من فهمیدم ی خبرهایی هست ولی بازم گذاشتم ب حساب رشد و بالغ شدن فولی بیرون بودم رفته بودیم با شوشو نفری ی آمپول ب کمپلکس و ب ۱۲بزنیم داشتیم برمیگشتیم

رسیدم فوری رفتم کیت زدم ساعت۸ ، خیال میکردم با اون دردی ک احساس کردم الان فولی رشد کرده و کیتم پرنگ پرنگ شده ولی در کمال ناباوری دیدم رو ب کمرنگی می‌ره با خودم گفتم ای بابا این ماهم از دست دادم کیت کمرنگ شد رفت 

چون ساعت ۸شب با دوتا دختر بزرگ تو خونه من کی می‌تونستم اقدام برم ولی با خودم فکر کردم ی ماجرایی درست کنیم و بچه ها رو ببریم خونه مامانم برگردیم اقدام😀😀😂😂

همین کارم کردیم حدود یک و نیم ساعت بعد ینی ۹:۳۰اقدام رفتیم ولی با کلی استرس

مریم من فک میکردم بعد ده سال جلوگیری اولا بارداری ب این زودی اونم فقط با ی اقدام محاله دوما اگر هم بگیره دختر میشه چون استرس زیادی داشتم

خلاصه هم اقدام پر استرس داشتم هم تا چند روز فکرم درگیر بود و اصلا روحیات مناسبی نداشتم ولی خواست خدا چیز دیگه ای بود دل منو شوهرمو شاد کرد

خدا دل تو و دل همه دوستای منتظرم رو هم شاد کنه انشالله

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
2731
من سیکلام ترتیب درستی نداره😢😢 یه ماه ۲۸ یه ماه ۳۲ یه ماه ۳۵  قاطیه 😢 با این اوصاف تخمک گذ ...

فقط ميدوتم واسه دختر قبل تخمكگذاري بايد اقدام كنيم 🙄🙄🙄🙄

خدايا به منم يه دختر بده🥰🥰🥰
سلام دریا خوبی؟گلپسرت خوبه؟ میگم تو تخم هویج خوردی تا حالا؟ اطلاعاتی داری ازش بهم بدی.ممنون

عزیزم تو نینی پلاس گزاشتم برات

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
والا منم دقيق نميدونم  فقط كيت خريدم  كه قبل تخمكگذاري اقدام كنم  شما سيكلت ...

عزیزم امضاتو دیدم دعات کردم ایشالا خدا ی دختر سالم و ناز بهت بده،چنتا بچه داری

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی،خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ،بگذار آرام باشم، به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی،فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم،اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی،احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم😍
خوب تا ٥ روز اينده فرصت داري  هرشب ميري اقدام ؟ يا نه  چه جوري خلاصه بگو منم بدونم چه ...

من ی پسر ده ساله دارم و باردارم دیروز رفتم ان تی دوازده هفتگی گف احتمالا دختره

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی،خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ،بگذار آرام باشم، به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی،فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم،اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی،احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم😍