2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013817 بازدید | 355184 پست
اعظم خوبی؟پسرت خوبه؟ وی وی پسر کوچولوت اذیتت میکنه؟ گوگولی چند روزه شد؟

شبنم خوبی گل پسرت خوبه .دیدم درمورد واکسن کزاز پرسیدی من زدم سال ۹۷ دکتر میرفتم اون گفت بزن .درد داره تا سه چهار روز و یذره تب ولی بزن واس سلامتی خودت و نی نی تونستی مرخصی بگیر اذیت نشی بخاطر کار با دستت .

🧚‍♀️فرشته خوشگل من 😘تو یک تکه کوچک از بهشت هستی🙏که از آسمان جدا شده *یک مشت شادی😍یک قلب پر از عشق❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم داشتم،اما وقتی لکه بینی داشتم که توی هفته ۶ بودم و قلبشم تشکیل شده بود! تازه شیافم نداد گفت خودش ...

خوبی عزیزم مبارک باشه بارداریت ،

بعضی دکترا کلا همه چیز اسون میگیرن ،خ ها هم سخت میگیرن 

بله لکه بینی بارداری فرق میکنه قهوه ای یا صورتی روشن هست 

شاید برای ایشون لک لانه گزینی باشع ،خب تا ازمایش نده ک معلوم نمیشه چ خبره 

ازمایش هورمونی ندادی؟ من سال ۹۷ اینجوری شدم،۴۰ روز عقب انداختم رفتم دکتر سونو ضخامتو بالا زد اما خبر ...

نه منظور بودم پری شم سوم دورم برم آزمایش هورمونی .. که نشدم و الانم باز نمیشم😞

2731
خوبی عزیزم مبارک باشه بارداریت ، بعضی دکترا کلا همه چیز اسون میگیرن ،خ ها هم سخت میگیرن  بله ...

امیدوارجان انومالی تو چند هفته س .یعنی چند هفته وچند روز خوبه برم ? البته من هفته ی آینده میرم nt

🧚‍♀️فرشته خوشگل من 😘تو یک تکه کوچک از بهشت هستی🙏که از آسمان جدا شده *یک مشت شادی😍یک قلب پر از عشق❤
ازمایش هورمونی ندادی؟ من سال ۹۷ اینجوری شدم،۴۰ روز عقب انداختم رفتم دکتر سونو ضخامتو بالا زد اما خبر ...

خب ببین ساناز جون تا ی سری ازمایشا رو ندی مشخص نمیشه چ مشکلی داری و همینجور سرگردون میشی برا بارداری و زده میشی از بارداری هم خودت هم همسرت

خوبی عزیزم مبارک باشه بارداریت ، بعضی دکترا کلا همه چیز اسون میگیرن ،خ ها هم سخت میگیرن  بله ...

ممنون گلم،

اخه سونو داده نمای کیست دیده،این علائم میتونه بخاطر کیست باشه

آزمایش بتا هم بده،منفی میشه مگه بیبی منفی نشده؟اگه مثبته پس مثبته اما خوندم نوشته منفی شده

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖
نه منظور بودم پری شم سوم دورم برم آزمایش هورمونی .. که نشدم و الانم باز نمیشم😞

مشکلی نداره،ناراحت نباش

تنها کاری که باید بکنی اول کیستت رفع شه،بعد آزمایش بعدم تحت نظر باشی

درست میشه،فقط صبر میخواد🌸

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖
2738
از هفته 18 میتونی بری من 19 هفته و یک روز رفتم

اونم مثل nt زمان مشخص داره که اگه بگذره انجام نمیدن یا فرقی نداره

ممنون گلم، اخه سونو داده نمای کیست دیده،این علائم میتونه بخاطر کیست باشه آزمایش بتا هم بده،منفی می ...

اخه دکترش ی جورایی شش و هشت میزنه و این که ازمایش مطمئن تره و با خیال راحت به ادامه کار میپردازه ب بی بی زیاد اطمینان نیست

بزنی بهتره ،موقع زایمان از کزاز بند ناف جلوگیری میکنه ،ماما گفت

پس منم این واکسنو در اینده میزنم حتما😍

دلبندای من بند بند وجودتون را به خدایی میسپارم که بیشتر از من هوایتان را دارد😍😍😍واسه بار دوم دارم مادر میشم😍یه دختر یازده ماهه دارم و دوبارت یه مهمون ناخونده دارم تو دلم😍🌹😍که با تمام وجودم پذیرای وجودشم😍😘❤️
سلام خانوما کسی بینتون بوده وسط سیکل لک بینی داشته باشه خیلی مهمه لطفا جواب بدین وسط سیکل حول وحوش ت ...

من نداشتم 

2706