2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3014904 بازدید | 355184 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تخمدان برگه نداد فقط اینو داد اخه دکترم همکارش سونو میکنه داخل مطب .نمیرم بیرون سونو

داروچی بهت داد؟؟؟

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
سامی جون فک میکنم باردار نیستم چون اگه بودم نباید الان لکه بینی داشتم

پس همه اونایی که لکه بینی دارن اوایل حاملگی چیه که شیاف میزنن

من نمیدونم چرا انقدر ب مردا رو میدید ک تو هر کاری دخالت کنن ،بگو ی ازمایش سادس یعنی انقدر سخته؟؟

نمی خوای تکلیفت مشخص بشه؟؟

2728
باش گلم خیلی ممنون

قربونت عزیزم

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
ای باباِ.چن ماه گف بایدبخوری؟

فاطمه دکترش مطمئن هم نبوده که حتما کیسته شک داشته بین کیست ورویان که گفته برو یا آز یا بی بی بزن که ساناز اومد بی بی زد منفی شده ....وخودش میگه مطمئنم خبری نیست بهش گفتم ویتاگنوس بخوره تا کیستش رفع بشه البته اول تحقیق کنه و اقدامش عقب نیوفته بخاطرکیست‌

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
2740
پس همه اونایی که لکه بینی دارن اوایل حاملگی چیه که شیاف میزنن من نمیدونم چرا انقدر ب مردا رو میدید ...

اره درسته خیلیا لکه بینی دارن اوایل بارداری

ولی من مطمئنم باردار نیستم واس همین نمیرم اگه ته دلم یذره امید داشتم صددرصد میرفتم

هیچ علائمی ندارم 

بی بی منفی 

سونو چیزی نشون نداد..

گف کیست داخل تخمدانته ینی رویان تخمدانم بود؟ عکس سونومو ببین شبیه کیسه زرده هس ؟🤔

نه کیسه زرده خالیه،یه فضای مشکی تو خالی نشون میده،اما این نمای کیست هستش

نگفت چه نوع کیستی هست؟

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖
ای باباِ.چن ماه گف بایدبخوری؟

اقدامم عقب افتاددد😭😭 عب نداره پریود ک شدم میرم عکس رنگی احتمال بارداری زیاد میشه . ۲۰تا نوشته

راستی فاطمه جان پس اون پروژسترونا چیشد زده بودم؟ ۴تا

کیست نمیزاره بازشم؟

پس همه اونایی که لکه بینی دارن اوایل حاملگی چیه که شیاف میزنن من نمیدونم چرا انقدر ب مردا رو میدید ...

منم داشتم،اما وقتی لکه بینی داشتم که توی هفته ۶ بودم و قلبشم تشکیل شده بود! تازه شیافم نداد گفت خودش رفع میشه...

البته لکه بینی پریودی با لکه بینی بارداری فرق داره پریودی بعد دوروز نهایتا میشه خونریزی

اما بارداری اکثرا قهوه ایه و همون میمونه یا قطع میشه

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖
اره درسته خیلیا لکه بینی دارن اوایل بارداری ولی من مطمئنم باردار نیستم واس همین نمیرم اگه ته دلم یذ ...

عزیزم همینه برا بارداری باید ی سری کارا رو کنی مثلا ازمایش بدی دارو بخوری ،همسرت رو ی کم بپز بگو همکاری کن 

شاید بی بی براشما کاذب باشه ،بعد همه که از همون اول حاملگی علائم ندارن که 

اها نه نگف چه نوعی هس

ازمایش هورمونی ندادی؟ من سال ۹۷ اینجوری شدم،۴۰ روز عقب انداختم رفتم دکتر سونو ضخامتو بالا زد اما خبری نبود! بعدا فهمیدم ویتامین د پایینه،پرولاکتینم بالا...

2706