2752
2734
عنوان

برای رفع موهای بدن روغن مورچه و .........

| مشاهده متن کامل بحث + 452 بازدید | 42 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم تو همین نی نی سایت شاوانا جان فک کنم بودن کار بر سایت چندتا روش زیبایی گفتن یکیشون در مورد موهای زائد بود اگه بخوای بهت بگم چیکار کنی خیلی اسونه 

خواهی که جهان در کف اقبال تو باشد؟باید به چپت باشد و کاریت نباشد ...!
2731
مورچه‌ زلیل شده چقده که روغن داشته باشه

همینو بگو معلوم نیست روغن چیه میگن مال مورچست🤣😂😂🤣🤣

در زندگی هرگاه حس کردی :    برای در یاد ماندن نیاز به یادآوری داری .....      اجازه بده تا فراموشت کنند....
عزیزم تو همین نی نی سایت شاوانا جان فک کنم بودن کار بر سایت چندتا روش زیبایی گفتن یکیشون در مورد موه ...

ممنون میشم بگی گلم

و اینکه اگه تگش کنید تایپکاش ببینم ممنونت میشم

ادب به آدم بی ادب نکن... #شایع🍁
ممنون میشم بگی گلم و اینکه اگه تگش کنید تایپکاش ببینم ممنونت میشم

برای از بین بردن موهای زائد اول موهارو از ریشه در بیار 

بعد زنجبیلو با اب خیس کن تا خمیری بشه و بزن به اون قسمت فقط جاهایی که پوست نازک داره نزن مث قسمت خصوصی..

برا صورتم از زنجبیل میتونی استفاده کنی بعد از هر اصلاح چه چهار روز پشت سر هم بزن بعد قطع کن تا دفعه بعد میبینی که موها دیر تر رشد میکنن و خیلیم نازک تر شدن بعد از چند بار کلا شاید در نیان من خودم تازه دارم میزنم نتیجه دیدم ولی هنوز کامل نشده 

پوستت اگه چروک و اینجور چیزا داشته باشه میبره برا چندین ساعت قبل مهمونی بزنی عالیه مد سال جوون تر میکنه ادمو فقط خیلی میسوزونه باید یه باد بزن بگیری دستت تو خونه بدویی 

ولی سوزشش طبیعیه و هیچ مشکلی ایجاد نمیکنه من خودم وقتی موهای پشت لبمو برمیداشتم جوش میزدم از این استفاده کردم جوش نزدم به علاوه اینکه موهارو میبره 

ممنون میشم بگی گلم و اینکه اگه تگش کنید تایپکاش ببینم ممنونت میشم

میگردم تایپیکشو میفرستم برات گلم