2752
2734
اره دقیقا چه خوب یادته  😁

😂😂😂با اونم گریه میکردم 

بعد فهمیدم سرکاریه 

چقد اسکل بودم اونم سنم حساس بوو😂

یه زن حلما بود یه همچین اسمی تازگیا نکه خیلی قدیم شوهرش مریض بود چی از اون خبر واری؟

حلما و نگار بود فک کنم یا یه همچین چیزاییی

برام دعا کنید😔❤️لایکم کنید خوشحال شم اگر دعا کردید💓🌱💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

يكي دو سال پيش  ي دختره عاشق فاميلشون شد بود و ابراز علاقه كرد بهش اسم بسره اميد بود... برا كنكور ميخوند رفت ك برگرده اما خبري ازش نشد ديگه:/ خيلي دنبالشم

دومين كاربريمه، قبليه انقد تاپيك چرت و پرت داشتم ك ترجيح دادم با ي كاربريه جديد بيام و اينجاااا هر اتفاقيو با جزئيات تعريف نكنم تا ترس شناسايي شدن نداشته باشم🤪🤦🏻‍♀️
من که گفتم تا کاربری ملکه صورتی یادمه میشع تگش کنی برم بخونم؟ 

@ملکه_صورتی    

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...//////////////////////// چراغ ظلم ظالم تا دم محشر نمی سوزد، اگر سوزد شبی شب دیگر نمی سوزد 
2731
😂😂😂با اونم گریه میکردم  بعد فهمیدم سرکاریه  چقد اسکل بودم اونم سنم حساس بوو😂 یه زن ...

وای تودیگه خیلی ساده بوده خواهرجانم منم سنم کم بودولی فهمیدم که دروغه همون اول وکلیم خندیدم اون دوران  کاربرنگارحلما شوهرش سرطان داره وبچه هاگفتن که حال شوهرشدخوبه ومثل اینکه سرطانش خوش خیمه 

وای تودیگه خیلی ساده بوده خواهرجانم منم سنم کم بودولی فهمیدم که دروغه همون اول وکلیم خندیدم اون دورا ...

خب خداروشکررررر

هستی جه خبر دختر می می ناز😢

هنوز میاد سایت؟😢

من از ۱۰ سالگیم با بالای ۲۰تا کاربری واقعا😂😂

منم ۱۶الی ۱۷سالم بود که اومدم اینجا پانصدتا شماره ازخودم واطرافیانم رو اینجا ترکوندم اون موقع هااصلااعصاب نداشتم جوانی وجاهلی بود زیاددعوام میشدیاخودم بابچه های اینجاقهرمیکروم میترکوندم 😂😂😂

منم ۱۶الی ۱۷سالم بود که اومدم اینجا پانصدتا شماره ازخودم واطرافیانم رو اینجا ترکوندم اون موقع هااصلا ...

😂😂وای خدایا جه دورانی‌....