2733
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3014171 بازدید | 355184 پست
خوب دختر خوب خودت برو یه آزمایش آزاد بده. همه آزمایشگاه ها میگیرن. دو ساعته عم جواب میدن. شاید دکتر ...

نبابا میدونم حامله نیستم بدنم بهم ریخته واس همین نمیشم 

دکترم حرف نداره خیلی دکتر خوبیه اگر چیزی بود میدید

صبر میکنم ببینم تا کی نمیشم😐

اون محلولی که میگن ندارم بیخیال 😶

باشه ....چه خبر ؟پری شدی؟

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ان شاالله که حست درست باشه

انشاءالله به امیدخدا❤🤲🏻

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
2728
مرسی از دعای قشنگت عزیزم ایشالله خدا صلاح بدونه بیبی چکم مثبت بشه 

انشاءالله عزیزم به امید خدا❤🤲🏻

نه😂

😂😂😂اون همه دمنوش والکی خوردی 😁😂

شوخی میکنم نگران نباش بالاخره پری خانم تشریف میاره

😂😂😂اون همه دمنوش والکی خوردی 😁😂 شوخی میکنم نگران نباش بالاخره پری خانم تشریف میاره

اره🤣🤣الانم سیاهدونه دم کردم میخورم کلییی هم دویدم تو خونه الان یذره شکمم درد میگیره  هردم😃😃😃😃بلخره تونستم انگار

من حاظرم باردار بشم هرروز انسولین بزنم

ان شاالله به سلامتی باردار میشی وبارداری سالمی رو تجربه میکنی وخدا نکنه احتیاج به انسولین یا هیچ چیز دیگه داشته باشی

دلم برات روشنه به زودی باردار میایی از بارداریت لذت میبری

خدایا دیگه هیچی ازت نمیخوام هرچی دارم فکر میکنم از اول زندگیم تاحالا به هیچکدوم از آرزوهام نرسیدم پس معلومه تو اصلا منو نمیبینی دیگه مزاحمت نمیشم
2740
اره🤣🤣الانم سیاهدونه دم کردم میخورم کلییی هم دویدم تو خونه الان یذره شکمم درد میگیره  هردم😃😃 ...

آره ساناز جون بالاخره موفق شدی 😁👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻❤❤❤

ان شاالله به سلامتی باردار میشی وبارداری سالمی رو تجربه میکنی وخدا نکنه احتیاج به انسولین یا هیچ چیز ...

قربونت برم ممنون ان شاءالله

ان شاءالله توام نی نی تو بسلامتی بغلت بگیری

ایشالا منظورت منم؟    

بله عزیزم.شما رو گفتم

تو آخرین نفر از لیستم بودی ک واست خوندم ایشالا اولین نفر باشی ک زود ب خواستت میرسی

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
منو بگو برعکس میخوردم  انگار یکی از بچه ها گفته بود گیلاس قند نداره تازه قندم کنترل میکنه  ...

وای من گفتم گیلاس کنترلش میکنه😮کلیم میخورم وای ب امیدم ک قند داره گفتم بخور ولی تو نت سرچ کردم زده بود قندو میاره پایین 🙃🙃🙃

دکترمم ک پرسیدم گفت موز خ قند داره .ولی در کل میوه ها قندشون طبیعیه

نینی من شکل گیلاس میشه از بس میخورم😍😍

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
16-17 هفته  بودم  اتفاقا چند روز پیش بخاطر کاری اداری مدارکش رو اوردن دبدم حالم بد شده با ...

خدا نکنه آرزو ب دل بمونی الی جون.من مطمئنم خدا زود پسرتو بهت برمیگردونه.شوهرت ترسیده یادمه اوایلم خیلی نمیخواست اقدام کنید بعد ک دید این اتفاق افتاده دیگ کلا نظرش برگشته.تو میتونی راضیش کنی

اون اتفاق هم ب ندرک پیش میاد ک متاسفانه واست پیش اومد

تو مخفیاته تقویتش کن تا کم کم راضیش کنی

2706