2733
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015093 بازدید | 355184 پست
نمیدونم والا  اون موقع هم نمیدونم چرا اینجوری شد

چند ماهه بود نی نی سقط کردی؟ متاسفم عزیزم ولی بنظرن اگه قصد بارداری داری اصلا به گذشته و اتفاقای بدش فکر نکن .ایشالا تکرار نمیشه .فقط به چیزای خوب فکر کن.

خدا جونم خودت مواظب تو دلیم باش🤰  فقط به خودت سپردمش 🤗🙏مسافر کوچولومونو👼 سلامت برسون بغل من و باباش 💞💑تیکر تولد گل پسرمه👦 پسرم،مرد کوچک من،نمیدانم از کجای این جهان امده ای که تمامت بوی بهشت میدهد💎
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چند ماهه بود نی نی سقط کردی؟ متاسفم عزیزم ولی بنظرن اگه قصد بارداری داری اصلا به گذشته و اتفاقای بدش ...

16-17 هفته  بودم 

اتفاقا چند روز پیش بخاطر کاری اداری مدارکش رو اوردن دبدم حالم بد شده باز 

کاش شوهرم قبول کنه هماهنگ بریم جلو بدون استرس و تقویت شده 

دیروز بهش گفتم اروزی داشتن پسر به من میمونه تا بمیرم 

گفت این حرفا چیه بابا فکر نکن یادت میره بعد ی مدت 

گفتم تو تنها کاری که میتونی بکنی من تو این دنیا به ارزوم برسم همینه ولی قبول نکرد

نه متاسفانه کمرنگ نشد.منم درد تخمدان و تیر کشیدن داشتم.دیدم شوهرم شب میاد و تا اون موقع کمرنگ بشه نم ...

اره اقدام الانت خیلی بهتر از اقدام شب 

کلا اقدام قبل از ازادسازی خیلی بهتره 

بعد کیت یهو کم رنگ میشه شاید الان هم بزنی کم رنگ باشه 

حالا تونستی یه کیت بزن ببین کم رنگ شده یا نه 

مرسی گلم از دعات ،منم حتما برات دعا میکنم که انشالله به yکوچولو بگیره 

2742
منو بگو برعکس میخوردم  انگار یکی از بچه ها گفته بود گیلاس قند نداره تازه قندم کنترل میکنه  ...

😂😂منم طبق همین لیست سعی میکنم قندوکنترل کنم هرچن من همیش افت قنددارم و چن بارم تشنج کردم ولی خو بارداری فرق میکنه بایدمراعات کنی...گیلاسوجای دیگ خوندم قندش  پایینه ولی اونایی ک دودلی احتیاط کن توخوردنش

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
اره اقدام الانت خیلی بهتر از اقدام شب  کلا اقدام قبل از ازادسازی خیلی بهتره  بعد کیت یهو ...

فدات شم مرسی دختر خیلی انرژی مثبتی تو.

😄😄😄😄حالمو خوب کردی.

بعد رابطه ۲ساعت پاها بالا باشه کافیه ؟ میتونم برم تست بزنم؟؟

خدا جونم خودت مواظب تو دلیم باش🤰  فقط به خودت سپردمش 🤗🙏مسافر کوچولومونو👼 سلامت برسون بغل من و باباش 💞💑تیکر تولد گل پسرمه👦 پسرم،مرد کوچک من،نمیدانم از کجای این جهان امده ای که تمامت بوی بهشت میدهد💎
2740
منو بگو برعکس میخوردم  انگار یکی از بچه ها گفته بود گیلاس قند نداره تازه قندم کنترل میکنه  ...

شیماجون خوبی؟؟ آز قند و گلوکز ندادی؟

تو👶 هستی و چقدر حال من،حال پاییز🍁 امسالم طور دیگری خوب است...🤱
16-17 هفته  بودم  اتفاقا چند روز پیش بخاطر کاری اداری مدارکش رو اوردن دبدم حالم بد شده با ...

الهی بگردم عزیزم.خودتو ناراحت نکن اصلا.درسته تجربه ای ندارم ولی میدونم سخته و واقعا فکرشم ادمو داغون میکنه.ولی همیشه خدا پس یه سختی  یه روزهای شیرین میاره برا ادما که بتونن امید داشته باشن.

بنظر من باهاش سعی کن منطقی حرف بزنی و دلیل نخواستنشو بپرسی.من حس میکنم یکم ترسیده همسرت.میدونی ما خانوما درسته ظاهرا حساس و شکننده ایم ولی تو سختی های از این قبیل خیلی قوی تر از مرداییم.مردا خیلی ترسوتر از چیزین که نشون میدن .همسرتم دلش ترسیده.سعی کن این ترس و ازش بگیری اونوقت راضی میشه.

سلام عزیزم ن خیالت راحت گیاهی دوره ش هم ۳ ماه س اثر بدی نداره یعنی عوارض بلند مدت نداره رو هورمون ها ...

من هیچ مشکل هورمون و تحمدانی ندارم فقط بخاطر افزایش ترشخات میخوام استفاده کنم 

بعد تداخل با فلفل سیاه که میخوام ناشتا مصرف کنم و سیاه دونه و عسل نداره که ؟؟

من حاظرم باردار بشم هرروز انسولین بزنم

دور از جونت عزیزم. ایشالا یه بارداری بدون دردسر داشته باشی. ولی من در عجبم که دکترت برات آزمایش ننوشته. هنوز پریود نشدی نه؟

دور از جونت عزیزم. ایشالا یه بارداری بدون دردسر داشته باشی. ولی من در عجبم که دکترت برات آزمایش ننوش ...

ممنون گلم من الانم قندم بالاس عزیزم مطمئنم باردار بشم انسولینی میشم😉

ولی راضیم به رضای خدا باردار بشم انسولین بزنم

دکترم سونوم کرد هیچی نبود دیگه اگه دستگاه سونو نداشت میگف برو آز بده.. نه نمیشم امروز ۹ روز از امپول میگذره ..منم درعجب اینم ک ۴تا امپول زدم باید زودتر میشدم🤔

الان نیم ساعته تو خونه مدااام میدووم شاید فرجی شد شکمم درد بگیره ولی دریغ از یذره درد😐😐😖😖😖😖 ۲۱ روزه تاخیر دارم😐

ممنون گلم من الانم قندم بالاس عزیزم مطمئنم باردار بشم انسولینی میشم😉 ولی راضیم به رضای خدا باردار ...

خوب دختر خوب خودت برو یه آزمایش آزاد بده. همه آزمایشگاه ها میگیرن. دو ساعته عم جواب میدن. شاید دکتر اشتباه کرده. اینهمه بلا سر خودت نیار

2706