2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013904 بازدید | 355184 پست
الهام جان سلام خوبی عزیزم با اعظم حرف زدی حال خودش و اریا جان خوبه خیلی بهش سلام برسون

سلام عزیزم،اره حرف زدم 

خداروشکر بد نیست بالاخره درگیره و از بچه ها گفت معذرت خواهی کنم بابت نیومدنش ب تاپیک

الهام جان سلام خوبی عزیزم با اعظم حرف زدی حال خودش و اریا جان خوبه خیلی بهش سلام برسون

روژا خوبی؟

نمیدونم تلگرامم چ مرگشه هی مینویسه درحال به روزرسانی آپدیت نمیشه به بچه ها بگو😢😢😢😢

آنیا والند جگرگوشه هام عاشقتونم💋💋💋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم،اره حرف زدم  خداروشکر بد نیست بالاخره درگیره و از بچه ها گفت معذرت خواهی کنم بابت ن ...

خداراشکر اون حالش خوب باشه با آریا جون فدا سرش تا بهتر نشده نیاااد

راستی نگفت شکم درد داره یا نه؟؟؟؟

از طرف من بهش سلام برسون

آنیا والند جگرگوشه هام عاشقتونم💋💋💋
2731
سلام عزیزم،اره حرف زدم  خداروشکر بد نیست بالاخره درگیره و از بچه ها گفت معذرت خواهی کنم بابت ن ...

امید پسر اعظم حالش خوبه؟

مشکلی ک واسش پیش نیمد؟

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
خداراشکر اون حالش خوب باشه با آریا جون فدا سرش تا بهتر نشده نیاااد راستی نگفت شکم درد داره یا نه؟؟؟ ...

مژی خل جون ختم امروزم ب نیت تو بود😁

ایشالا ب همه خواسته هات برسی و پسر گلتو ب سلانت بدنیا بیاری

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

خانما من دارو مصرف میکنم برای بچه دار شدن ؟لوومید و کلومیفن آمپول سینال اف الان احساس میکنم دارم چاق میشم اینجا کسی هست ازین داروها استفاده کرده باشه

خدایا خودت مواظب ادمای خوب زندگیم باش 
اره عزیزم ،دادم جوابش فردا پس فردا حاضره والا من که خوردم تهوع نگرفتم ،ولی ادم کلافه میشه دیگه  ...

مرسی عزیزم از توضیحات خوبت❤

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
2740
هممون عجوبه ایم ،یکی خونده رفته دیده ،یکی ندیده رفته زل زده ب ماه تازه چقدرم قشنگ ب نظرش اومده (خودم ...

آره ب خدا منم ماه رو قشنگتر می‌دیدم ولی اصلا ماه گرفتگی ندیدم الهام🤔

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
وای خدا دریا از دست تو خسته نباشی  البته منم دیشب خوندم پستشو نفهمیدم صبح که الهام گفت یادم&nb ...

😣😣😣😣شیما ما چرا اینکارو کردیم😟

مامانم میگه اینا خرافاته باور نداشته باشین😧😧نمیدونم

😕😕😕😕چی بگم الان بهت😕😕😕😕

😳😳😳🤐🤐

اصلا بهش فکر نکن . طوری نیست من که فکر نمیکنم چیزی باشه. 

مرسی عزیزم ک دلداریم میدی انشالله چیزی نمیشه 🙏

@arefeh1392     دوستای گلم عارفه عزیزم ازهمتون تشکر کرد و گفتم عکس گل دخترشوبراتون بذارم ...

ای خدا چقدر شیرینه خدا برا عارفه حفظش کنه و قسمت تک تک منتظرا بکنه انشالله قدمش پر خیروبرکت باشه براشون😍😍

سلام مامان یلدا جون خوبی عزیزم  رفتم همون صدری ، دکتر خوبیه ازش بپرسی قشنگ برات توضیح میده&nbs ...

نه هنوز نرفتم
ی جورایی بی خیال شدم
الان 18 هفته و 6 روزم
احتمالا آخر خرداد که میشم 20 هفته و 3 روز برم آنومالی
هزینه اش چقدر شد؟
خیلی معطلی داره صدری؟؟؟

خدای خوبم سپاس