2733
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013904 بازدید | 355184 پست
اینکارو میکنم اما بازم زیاد تکون نمیخوره☹ بعضی روزا خیلی خوبه اما گاهی اوقات مثل امروز دیوونه م کرده ...

بچتون چیه

میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستی نصف ثوابشم به تو میرسه اللهم صلی علی محمد وال محمد
آخی عزیزم چقدر سخته تو این ماها بالا اوردن ،با دل بزرگ و بچه توش اصلا قابل تحمل نیست حال بدش😩😩&nbs ...

اره شیما جون واقعا سخته. من کلا بارداریهای سختی دارم. هیچ وقت نتونستم از بارداریم لذت ببرم همش روزها رو میشمارم که کی تموم میشه. بعضی غذاها حتی اسمش حالمو بهم میزنه. 

خدا بزرگه خودش کمک میکنه🤲 

خدا جونم دوست دارم! شکرت...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
@arefeh1392     دوستای گلم عارفه عزیزم ازهمتون تشکر کرد و گفتم عکس گل دخترشوبراتون بذارم ...

الهی شکر عارفه جانم به خوبی زایمان کردانشاءالله خدا براش نگهش داره

آنیا والند جگرگوشه هام عاشقتونم💋💋💋
چه خوب. حالا چرا سرتو دستمال بستی دیگه یه جوری باید بزاییم دیگه😁 ببینم منم عرضه دارم طبیعی زایمان ...

سردرد دارم از الان از طبیعی میترسم خوب از ی جا دیکه میومد بیرون 😂میبینم توبه میکنی دبگه طبیعی نزایییی

آنیا والند جگرگوشه هام عاشقتونم💋💋💋
گلم کنار تو صفحه homeزده log period اونو بزن و برات تقویم میاره و میتونی رو تقویم علامت بزنی کدوم ...

باشه عزیزم ممنون الان میرم امتحان میکنم

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
2740
سلام عزیزم میگم من خیلی حالم بده ازهمه چیزبدم میادبزورغذامیخورم غذاهای ربی وچرب وآش وبرنج خیلی بدم م ...

وای خدا نکنه سقط بشه

من اینجور نبودم ولی بدنت ضعیف شده.چنجه بخور بدنت جون بگیره

دوغم امتحان کن احتمالا واسه ویارت خوبه

۴ماه تحمل کنی بعد خوب میشی

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
اینکارو میکنم اما بازم زیاد تکون نمیخوره☹ بعضی روزا خیلی خوبه اما گاهی اوقات مثل امروز دیوونه م کرده ...

غزال من امروز دکتر بودم گفت ی چیز شیرین بخور نیم ساعت تا ۳رب باید ۲تا تکون بخوره.گاهی خوابه گوگولی محل نمیزاره😗😄😍😍

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
به خدا بی اشتهایی هم خ بده خ حس بدی دارم خ بیحال شدم خ لاغر شدم.

مولتی ویتامین بخور اشتهات خوب میشه

ختم امروزم ب نیت مهربون جون بود.ایشالا خ زود میاد و خبر اومدن گل پسرشو بهمون میده

هر وقتی اره ،چون واقعا بعضی وقتا نمیشد که نخورد مخصوصا همسرم عاشقه ماست هست ولی مراعات میکرد حالا ی ...

الهام جان سلام خوبی عزیزم با اعظم حرف زدی حال خودش و اریا جان خوبه خیلی بهش سلام برسون

اره شیما جون واقعا سخته. من کلا بارداریهای سختی دارم. هیچ وقت نتونستم از بارداریم لذت ببرم همش روزها ...

عزيز دلم حقم داري واقعا سخته ،من اصلا دلم نميخواد اون چند ماه اول برام ياداآوري بشه ،يادم ميافته دلشوره ميگيرم از بس حالم بد بود

ديگه شما كه بدتري، انشالله به سلامتي تموم ميشه و گل پسرتو صحيح وسالم  بغل ميگيري 😘😘🙏🏻

@arefeh1392     دوستای گلم عارفه عزیزم ازهمتون تشکر کرد و گفتم عکس گل دخترشوبراتون بذارم ...

وای چقدر شیرینه عاشق نینی عارفه جون شدم

عاشق رنگ لباس نی نی هم شدم

خدا حفظش کنه

💗تاپیک بامداد خمار 💗وزن الان ۷۵🤷‍♀️