2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013904 بازدید | 355184 پست
فاطمه پست تو من خوندم بعد رفتم همه ش ب ماه نگاه کردم ماه گرفتگی رو ببینم خاک بر سرم😱😱 نمی‌دونستم چ ...

😕😕😕😕چی بگم الان بهت😕😕😕😕

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
بچه ها با اعظم صحبت میکردم بنده خدا شیرش راه نیفتاده مجبور شده شیر خشک بده و خیلی ناراحته،پسرشم انگا ...

الهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم...

خدای مهربونم 😍 خدای عزیزم 😍ممنون که حاجت دلمو دادی خدایا ازت می‌خوام حاجت دل دوستای گلمم بدی ..مامان دوتا جوجه شیطون هستم مهتاب ومهدیار

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها با اعظم صحبت میکردم بنده خدا شیرش راه نیفتاده مجبور شده شیر خشک بده و خیلی ناراحته،پسرشم انگا ...

عزیزم بگو میاد اصلا نگران نشه برا بعضیا دیر میاد مخصوصا سزارین 

منم شیرم خیلی دیر اومد بعد سه روز ،همش گریه میکردم ولی انقدر فندق و اب هویج و شیر و ماهیچه و ... خوردم که اومد 

بعدام دیگه خیلی زیاد شده بود از بس میدوشیدم 

بگو به خودش استرس نده کار خوبیم کرده که شیر خشک داده بهش ولی سینه شو‌ هی بذاره دهنش تا میک بزنه با دستشم زیر اب گرم ماساژ بده

بجه ها عارفه عزیزم بسلامت پرنسس کوچولوشودنیاآورد کیاآنلاینن عکسشوبذارم چون میخام زودبردارم بدون اجازه ش دارم میذارم😂

2731
غزال اینا رو از کجا درمیاری؟؟ بچه ها از ی جایی باید دربیان😁😁😁😁

خخخ بده موجبات شادیتونو فراهم میکنم؟؟🤣🤣🤣

هرکی میپرسه طبیعی میکنی یا سز میگم چمیدونم بابا از ی طرفی باید در بیاد تهش دیگه😝

تو👶 هستی و چقدر حال من،حال پاییز🍁 امسالم طور دیگری خوب است...🤱
بجه ها عارفه عزیزم بسلامت پرنسس کوچولوشودنیاآورد کیاآنلاینن عکسشوبذارم چون میخام زودبردارم بدون اجاز ...

بذااار باز من رفتم نذاریا

اره داشتم اگ بیست سیکلم بوده الان باید نشون میداد

آره اگه ۲۰ سیکلت بود ۴۰ باید نشون بده .فردا صبح با ادرار اولت یه تست بزن

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
وای فاطمه کاش زودتر بهم میگفتی دیشب بیرون بودیم کلی هم ماه و نگاه کردم ،گفتم چقدر ماه خشگل شده پر نو ...

من ۶صبحش بیرون بودمممم.یعنی تاثیر داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟

2740
اره، و اینکه همسرشون حدود ۴۳ ساعت پیشش با جلوگیری تخلیه داشتن. ایشاللا به مراد دلش برسه.

سلام لوبیا جون.خوبی.این دوره سیکلم ۲۸روزه شده بود.روز ۱۲ رفتم سونو فولی ۲۰داشتم سمت چپ.

الان روز ۱۵ همچنان کیت ها پر رنگ‌.و تو برنامه premom حدود ۲دهم کمرنگتر از پیک هست.میخوام برم سونو.بنظرت برم یا بمونم کمرنگ شه؟؟؟میخوام بدونم کی آزاد میکنم.

خدا جونم خودت مواظب تو دلیم باش🤰  فقط به خودت سپردمش 🤗🙏مسافر کوچولومونو👼 سلامت برسون بغل من و باباش 💞💑تیکر تولد گل پسرمه👦 پسرم،مرد کوچک من،نمیدانم از کجای این جهان امده ای که تمامت بوی بهشت میدهد💎
گذاشتم ببین عزیزم

من ندیدم 😁

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
اینم پرنسس کوچولوی عارفه عزیزم😍😍

هه روووله شیرینم 🧿😍😍😍خدا حفظش کنه برا خونوادش 

قدم نو رسیدش مبااارک 

خدایا سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم بخاطر زیباترین معجزه ی زندگیم  دوست دارم خداجونم  .اللهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم..❤🙏
هه روووله شیرینم 🧿😍😍😍خدا حفظش کنه برا خونوادش  قدم نو رسیدش مبااارک

زهراامروزذفتی سونو؟؟

شماتاحالا تواب نمک نشستی براعفونت؟من میخوام انجام بدم نمیدونم براپسردارشدن برارحم مشکلی پیش نمیاد؟

من انجام دادم ن اینکه بشینم خودمو شستم باهاش ب جا اب تاثیر داشته برام 

خدایا سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم بخاطر زیباترین معجزه ی زندگیم  دوست دارم خداجونم  .اللهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم..❤🙏

ای جانم عزیزدلم خدا حفظ کنه برا عاطفه جون انشاءالله زیر سایه پدرومادر بزرگ بشه ماشاءالله به این دخمل خوشگلمون😍❤🥰🤲🏻