2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015322 بازدید | 355184 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بچه ها نهار چی دارید ،من هنوز فکرشو هم نکردم ،حوصله هم ندارم 😕😕😕

منکه حالم بده ،اتفاقا الان داشتم فکر میکردم چی درست کنم که خیلی بو نداشته باشه

شاید عدس پلو

خدایا شکرت
سلام خاله ها من امدم برا همه تون هم دعا کردم

ای جانم چقد توپولی و نازه وای دلمممممم خوااااست

خدا برات حفظش کنه عزیزم

ایشالا زیر سایه پدر و مادر بهترین سرنوشت براش رقم بخوره.

خدا جونم خودت مواظب تو دلیم باش🤰  فقط به خودت سپردمش 🤗🙏مسافر کوچولومونو👼 سلامت برسون بغل من و باباش 💞💑تیکر تولد گل پسرمه👦 پسرم،مرد کوچک من،نمیدانم از کجای این جهان امده ای که تمامت بوی بهشت میدهد💎
2740
۳۶سیکل زدم منفی بود سامی😓

امکان داره لقاح دیر انجام شده باشه به نظرت؟

تخمک گذاری داشتی ماه پیش؟

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
شبنم مایع لباسشویی مخصوص بچه بگیر با اون بشور بعد خشک کن و اتو کن  من لباسا رو همه تیکه ای گرف ...

وااای.این همه رو بشورم😦😦😦

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
بچه ها نهار چی دارید ،من هنوز فکرشو هم نکردم ،حوصله هم ندارم 😕😕😕

من فسنجون دارم.دیشب مامانم واسم اورد

وای حالا شماها دلتون میخواد🙊🙊🙊

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
وای وای خاک بر سرم 😣😱😱این چی بود الهام گفتی  منم بیرون بود زیر نور ماه و‌کلی هم نگاش کردم ا ...

وااای.بد ب دلت راه نده

یعنی واقعیت داره🤔

خوبه من دیروز از خونه تکون نخوردم🙄

سلام بچه ها من از قدیمی های این گروه هستم! اون زمان ک من اومدم تازع میخواستم اقدام کنم ب بارداری! ب ...

سلام عزیزم چطوری بنت الهدی جوون...اره یادش بخیر خیلی خوب بود مریناز ومامان اتنا خیلی از دوستای دیگه که رمان میبره اسمشونو ببرم واقعا یادش بخیر...منم مهلا۲ هستم یادت هست منو؟؟؟

خدای مهربونم 😍 خدای عزیزم 😍ممنون که حاجت دلمو دادی خدایا ازت می‌خوام حاجت دل دوستای گلمم بدی ..مامان دوتا جوجه شیطون هستم مهتاب ومهدیار
سایز صفرا و سرهمیا بسته بندین .۱و ۲ و۳ ک پک نیس من میترسم پارکینگ بزارم ی چی بره توش چ گیری کردیما ...

ن نگران نباش توی ی نایلون بزار درشم محکم گره بزن بزار بمونه هیچی نمیشه هنوز ک نی نیامون بدنیا نمیان ک خیلی مونده انشالله تا اونموقع هم کرونا از بین می‌ره یا لااقل کمتر میشه

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
2706