2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013692 بازدید | 355184 پست
عکسش ک اصلا معلوم نبود...من جفتم قدامی بود یعنی رو ب جلو ک میگن ۸۰ درصد دختر ولی همش الکی اصلا ب جفت ...

باشه مرسی عزیزم شرمنده شماراهم اذییت کردم تا آنومالی صبر میکنم هرچه پیش آید خوش آید چاره ای نیس باخدا که نمیتونم جدل کنم

آنیا والند جگرگوشه هام عاشقتونم💋💋💋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
پسر زده !!!! اما خب من آماده کردم خودم رو‌ واسه دختر بودنش هم !!!! هرچند منم به خاطر اونهمه تلاش قبل ...

انسالله ک درسته🙏🙏🙏

بی دردا خوابیدن نامردا خوابیدن اما تو بیداری خوزستان خوزستان خوزستان
اوکی ببینم میتونم بفرستم آزمایش تو همین روزا، بعد سلنیوم چیه؟؟  خرنوب چطور خییلی تعریف شنیدم ی ...

فولیک اسید واجب نیست سلنیوم خیلی خوبه چون سیگار هم میکشید ...خرنوب هم عالیه جنسینگ من شوهرم زیاد تاثیر نداشت فقط فشار خونش بالا میبرد

... اره عزیز برام دعا کن باردار باشم.... اعظم میتونه از ژل بهداشتی بانوان باشه قارچم..... من گفتم رح ...

وایی اصلا از این ژل ها نزن اینا محیط رحم ب هم میزنن خیلی الکی فقط اب و نمک خوبه برا تمیزی پماد ها همش الکی خودش عفونت میاره اونم عطر دار ک هیجی

فولیک اسید واجب نیست سلنیوم خیلی خوبه چون سیگار هم میکشید ...خرنوب هم عالیه جنسینگ من شوهرم زیاد تاث ...

سلنیوم اسم قرصه؟؟؟ 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
2740
حالا که شانس من با همون یه بارم گرفت ،جنسیتم برام خیلی مهمه.اون موقع نمیدونستم باید یه کم کمرنگ ...

انسالله ک جنسیت همونی ک دوست داشتی چند ساعت قبل اقدام هم شلنس جنسیت زیاد ولی خوب اول ش خواست خدا و بعد اسپرم و بعد زمان بندی مهم 

از کی بخورم. امروز بیبی زدم منفی بود 

نه دیگه نمیشه بخوری بعد تخگک گذاری بایددبخوری الان دیره باید صبر کنی تا پریود بشی بعد سیکل بعد بخوری

باشه مرسی عزیزم شرمنده شماراهم اذییت کردم تا آنومالی صبر میکنم هرچه پیش آید خوش آید چاره ای نیس باخد ...

چی بگم والا منم خبیییلی دوست داشتم جنسیت دلخواهت باشه دیگه خواست خدا رو نمیشه کاریش کرد😔

سلنیوم اسم قرصه؟؟؟ 

اره اسم قرص ب داروخانه بگی بهت  میده خودتم بخوری از روز ۳ تا تخمک گذاری خوبه کیفیت تخمک بالا میبره من ۶ ماه خوردم

اره ،البته دکترم گفت بیا ای وی اف ،خودمم راضی بودم ولی شوهرم قبول نکرد هر چی اصرار کردم گفت نه چون د ...

الهام جون الان آنومالی آزمایش دادی؟
آزمایشهای قبل عیدت همه خوب بود؟؟؟

خدای خوبم سپاس
2706